چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
همایش بسیجیان پایگاه شهدای هفت تیر اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، همایش بسیجیان پایگاه شهدای هفت تیر اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صبح امروز با حضور فرمانده سپاه و امام جمعه شهرستان بندرانزلی و همچنین پدر شهید مدافع حرم جهانگیر جعفری نیا و خانواده شهید مدافع حرم جواد دوربین در سالن همایشان این اداره کل برگزار شد.
مهندس نورالله عباسی، معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این همایش با بیان اینکه پس از تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره)، شاهد دستاوردهای بزرگی از سوی این نهاد مردمی هستیم اظهار کرد: بسیج با اقتدار کامل و با حرکت در مسیر شهدا، تلاش خویش را در راستای سرافرازی سرزمین ایران اسلامی به کار گرفته است.
وی با بیان اینکه رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان برکات زیادی همچون خودباوری مردم به خصوص برای جوانان داشته است، افزود: اگر در جامعه‌ای تفکر بسیجی گسترش پیدا کند در آن صورت فرهنگ جهادی نیز اشاعه می‌یابد.
مهندس عباسی با بیان اینکه بسیجیان در راه اعتلا و کیان نظام اسلامی گام بر میدارند تصریح کرد: اگر امروز جبهه های مقاومت در دنیا پا برجا و پیروز هستند به دلیل فرهنگ بسیجی نشات گرفته از تفکر بسیجی جمهوری اسلامی است.
معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به اینکه مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان یک بسیجی  بوده و تفکر بسیجی دارد متذکر شد: بکارگیری و مشارکت دادن  نیروهای بسیجی  خبره و متخصص در تصدی های مختلف نمونه بارز آن می باشد.
 وی استفاده از ظرفیتهای تفکر بسیجی را علیرغم فراز و نشیبهای تجارت کالا از طریق دریا و حمل و نقل از بنادر را گامی در جهت تثبیت اشتغال موجود دانست  و یادآور شد: اجرای طرح های توسعه آتی در جهت اشتغال پایدار و مولد با رویکرد تفکر بسیجی خواهد بود.
مهندس عباسی ادامه داد: امروزه بسیج باید در تمام زمینه های اقتصادی ،سیاسی،فرهنگی و نظامی وارد عرصه شود تا با استمداد از این نیروی الهی بتوان مشکل بیکاری و چالشهای های ناشی از آنرا در جهت کسب رضایت مردم مرتفع کرد.
 سرهنگ جمشید اصحابی، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بندر انزلی نیز در این همایش با بیان اینکه روحیه بسیجی را بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در سال 58 ایجاد کرد که اثرات آن تاکنون پابرجا است، اظهار کرد: اخلاص، ایثار و فداکاری از ویژگی های بارز بسیج است.
وی با تقدیر از اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و پایگاه بسیج این اداره کل در خصوص برگزاری این همایش ادامه داد: تفکر بسیجی به دنبال جامعه ای پاک بوده است و خدمت به مردم را سرلوحه کار خویش قرار می دهد.
سرهنگ اصحابی مدافعین حرم و سردار سلیمانی را از افتخارات ملت اسلامی ایران دانست و گفت: در مباحث نظامی بسیار دشوار بوده که برای پیروزی زمان تعیین شود اما پس از وعده سردار سلیمانی در خصوص نابودی داعش در کمتر از 3 ماه، شاهد نابودی آنان بودیم.

oiuytrgdfs 11
oiuytrgdfs 10
oiuytrgdfs 9
oiuytrgdfs 8
oiuytrgdfs 7
oiuytrgdfs 6oiuytrgdfs 12
oiuytrgdfs 5
oiuytrgdfs 4
oiuytrgdfs 3
oiuytrgdfs 2
oiuytrgdfs 1  

۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۱
کد خبر : ۴۰,۳۷۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید