چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
دومین محموله کمک رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به منطقه زلزله زدگان ارسال شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس سید جلال گلپیرا معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ارسال دومین محموله اهدایی این اداره کل به منطقه زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
وی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکر بوده که به ما عزت داد تا بتوانیم برای بار دوم به هموطنان خویش یاری برسانیم.
معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه اولین محموله شامل وسائل گرمایشی، مواد غذایی و محصولات بهداشتی بود خاطرنشان کرد: در این محموله پتو، دارو، شیر خشک، پوشاک بچه گانه و بزرگسال، آب معدنی، مواد غذایی، لوازم بهداشتی، برنج، کیسه خواب، فرش و زیر انداز، پلاستیک رولی و بسیاری اقلام دیگر به یاری خدا جمع آوری و صبح امروز ارسال شد.
مهندس گلپیرا با اشاره به استقبال خوب شهرستان انزلی جهت کمک رسانی به مناطق زلزله زده تصریح کرد: اولیا، دانش آموزان، مدیریت و پرسنل دبستان بهشت آیین شهرستان بندرانزلی و شرکت های آسانسور و پله برقی استان گیلان نیز در این امر اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان را یاری رساندند.
وی با بیان اینکه از ساعات اولیه انتشار خبر زلزله، مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برنامه ریزی کردند تا در اسرع وقت ملزومات مورد نیاز هموطنان حادثه دیده تهیه شود یادآور شد: مردم مهربان استان گیلان نیز می توانند کمک های خویش را به پایانه مسافری دریایی بندرانزلی جنب پل ولایت و درب یک (١) این اداره کل برسانند.

 
kjhgfd 10

kjhgfd 8
kjhgfd 7
kjhgfd 6
kjhgfd 5
kjhgfd 4
kjhgfd 3
kjhgfd 2kjhgfd 9
kjhgfd 1

۳ آذر ۱۳۹۶ ۲۳:۴۰
کد خبر : ۴۰,۳۸۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید