دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن روز ملی حمل و نقل

به گزارش روابط عمومی اداره  کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت 26 آذر روز ملی حمل و نقل پیام تبریک منتشر کرد که متن این پیام به شرح زیر است:

حمل و نقل از جمله بخش‏های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرایند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‏شود.
نقش و همچنین اهمیت حمل و نقل بر هیچ فردی پوشیده نیست و همگان بر این موضوع آگاه هستند که حمل و نقل یکی از مهم ترین اجزای اقتصاد محسوب می شود که به دلیل داشتن نقش زیربنایی تاثیر فراوانی برفرآیند رشد اقتصادی هرکشوری دارد.
حمل و نقل دریایی درتمام جهان نقشی استراتژیک داشته است و در جمهوری اسلامی اهمیت صنایع دریایی، بنادر و حمل و نقل دریایی از ملزومات رسیدن به اقتصاد مقاومتی بوده است.
 بدینوسیله 26 آذر روز ملی حمل و نقل به کلیه تلاشگران این صنعت که به عنوان عوامل نیروی محرکه توسعه کشور را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امید است جامعه حمل و نقل کشور در سایه الطاف الهی و در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفق و سرافراز باشند.

 

                                           حسین چراغی

                                            مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶
کد خبر : ۴۰,۶۸۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید