دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
معرفی و بازدید از بندرانزلی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی
در راستای توسعه صنعت گردشگری دریایی استان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛

معرفی و بازدید از بندرانزلی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی

در راستای امضای تفاهمنامه توسعه گردشگری دریایی بین سازمان بنادر و دریانوردی و هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان  ، مدیر کل بنادر گیلان به همراه سرمایه گذار بخش خصوصی در روز نخست بازدید استانی از ظرفیت های دریایی استان، به بازدید و معرفی بندرانزلی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ، مهندس حسین چراغی به همراه سرمایه گذار بخش خصوصی در روز نخست از محل اجرای طرح مارینا بندر انزلی بازدید کردند و ظرفیت های منحصر بفرد طرح مارینا بندر انزلی را برای سرمایه گذار بخش خصوصی بیان و تشریح کردند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه شهرستان انزلی به لحاظ پیشینه دیرین خود در توریست پذیری بعنوان اولین شهر توریستی ایران در حوزه گردشگری دریایی بوده اظهار کرد: از لحاظ نزدیک بودن به مراکز تراکم جمعیتی کشور و دسترسی آسان و ارزان از بهترین نقاط کشور برای انتخاب توریست های داخلی و خارجی در کشور محسوب می شود.

وی افزود: محل اجرای طرح مارینا بندر انزلی با توجه به وجود جاذبه های گردشگری از قبیل قرار گرفتن در محدوده منطقه ازاد، دسترسی به دریا، دسترسی به تالاب زیبا و بین المللی انزلی ، جاذبه های تاریخی، چشم اندازهای زیبای جلگه ای و کوهستانی و تنوع در غذاهای اصیل و سنتی،  طرح مارینا بندر انزلی را تبدیل به بوم گاه مناسبی برای صنعت توریست و بخصوص توریست ترکیبی کرده است.
مهندس چراغی در پایان بازدید و معرفی پتانسیل گردشگری شهرستان بندرانزلی خاطرنشان کرد: طرح مارینا بندر انزلی به عنوان سراغاز و مبدأ ایجاد شبکه طرح های مارینا در سواحل خزر است که توسط سازمان بنادر و دریانوردی دنبال می شود.olikujyhtgrfdesa 5
olikujyhtgrfdesa 4
olikujyhtgrfdesa 3
olikujyhtgrfdesa 2
olikujyhtgrfdesa 1       olikujyhtgrfdesa 6

۴ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴
کد خبر : ۴۰,۷۷۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید