دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
بازدید از بنادر آستارا و چمخاله توسط سرمایه گذار بخش خصوصی
در دومین روز معرفی بنادر استان گیلان به بخش خصوصی صورت گرفت؛
بازدید از بنادر آستارا و چمخاله توسط سرمایه گذار بخش خصوصی

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در ادامه و دومین روز از بازدید و معرفی ظرفیت های بنادر استان گیلان، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه سرمایه گذار بخش خصوصی صبح امروز از ظرفیت های گردشگری دریایی بندر آستارا بازدید بعمل آورند.
مهندس چراغی ضمن نشست با فرماندار و دیگر مسولین شهری شهرستان آستارا عنوان داشت: این شهرستان بدلیل دسترسی به کشورهای حاشیه خزر به ویژه باکو در کشور اذربایجان و همچنین دسترسی به جامعه هدف در غرب کشور از مزیت های خوبی برای ایجاد زیر ساخت های گردشگری دریایی برخوردار است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه باید از ظرفیت های گردشگری استان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی استفاده کرد گفت: از فرماندار و سایر مسولین شهرستان آستارا تقاضا داشته تا از ظرفیت های بخش خصوصی که توسط سازمان بنادر معرفی شده است بخوبی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در این نشست فرماندار آستارا ضمن تشکر از سازمان بنادر از سرمایه گذاری بخش خصوصی استقبال کرد و تاکید کرد: تمام امکانات شهرستان را برای استقبال از سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه گردشگری دریایی در اختیار خواهیم گذاشت.

نفتفاقل

همچنین گفتنی است در ادامه این بازدیدهای استانی، بعد از ظهر امروز مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه سرمایه گذار بخش خصوصی بعد از ظهر امروز از پتانسیل های گردشگری شهرستان چمخاله به منظور ایجاد زیر ساخت های تفریحی و گردشگری دریایی بازدید بعمل آوردند.
مهندس چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این بازدید ضمن معرفی پتانسیل های این شهرستان اظهار کرد: با برنامه ریزی بعمل آمده توسط سازمان بنادر و با توجه به ظرفیت های گردشگری در بندر  چمخاله، زمینه مناسبی برای ایجاد یک طرح نمونه گردشگری دریایی در شرق استان گیلان مهیا شده است.
وی ادامه داد: سازمان بنادر در نظر دارد با بهره گیری از توان بخش خصوصی و به منظور کارایی پتانسیل های دریایی در خزر طرح ایجاد شبکه ای از مارینا را در طول سواحل خزر ایجاد کند و ضمن فعال سازی صنعت گردشگری دریایی و اشتغال پایدار در سواحل خزر ، بخشی از حمل و نقل جاده ای را بسمت حمل و نقل دریایی منتقل کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بندر چمخاله در شرقی ترین بخش استان گیلان با دسترسی مناسب به دریا و قرار گرفتن بین دو استان گیلان و مازندران یکی از انتخاب های خوب و اقتصادی برای گردشگران علاقمند به صنعت گردشگری دریایی است.


sdafgnhbmjkm, 8
sdafgnhbmjkm, 7
sdafgnhbmjkm, 6
sdafgnhbmjkm, 5  

۴ دی ۱۳۹۶ ۱۹:۴۹
کد خبر : ۴۰,۷۸۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید