دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
مراسم یادبود جان‌باختگان حادثه نفت‌کش سانچی در بندرانزلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مراسم گرامیداشت جان باختن شهادت گونه 32 خدمه و پرسنل کشتی نفتکش سانچی و وداع با جانباختگان گیلانی آن با حضور خانواده های داغدیده این دریانوردان و بیش از 3 هزار نفر از مردم شریف استان گیلان و شهرستان بندر انزلی در پایانه مسافربری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

 مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حاشیه این مراسم، ضمن عرض تسلیت خدمت مردم استان گیلان و شهرستان انزلی، اظهار کرد: از طرف جامعه دریایی و بندری کشور وظیفه دارم این مصیبت بزرگ و دردناک را خدمت خانواده های محترم شهدای حادثه غم انگیز نفتکش سانچی تسلیت و تعزیت عرض کنم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان، با بیان اینکه از خداوند منان تسلی خاطر برای هم استانی ها، همشهریان و بازماندگان دریادلان سفرکرده را مسئلت دارم، یادآور شد: آنچه که می تواند درد بزرگ و غم عظیم ما را تسکین دهد، ذکر این نکته است که دریانوردان شهید ما جهادگران اقتصادی کشور بودند و در راه تعالی اقتصادی جان خودشان را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم ملت کردند.

وی از دریانوردان کشتی نفتکش سانچی تعبیر به قهرمانان کشور کرد و گفت: بی تردید یاد و خاطره این عزیزان دریادل همیشه در قلب های ما زنده خواهد ماند.

مهندس چراغی خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم رهرو این عزیزان در سنگر اقتصادی و آبادانی کشور باشیم و با تلاش و کوشش، نام دریادلان شهید خودمان را بر تارک جمهوری اسلامی ایران و بر فراز تاریخ این سرزمین زنده نگه داریم.


rfgthjk 15
rfgthjk 14
rfgthjk 13
rfgthjk 12
rfgthjk 11
rfgthjk 10
rfgthjk 9
rfgthjk 8
rfgthjk 7
rfgthjk 6
rfgthjk 5
rfgthjk 4
rfgthjk 3
rfgthjk 2
rfgthjk 1  

۲۵ دی ۱۳۹۶ ۲۲:۲۸
کد خبر : ۴۱,۰۱۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید