پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
به مناسبت فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی؛
نشست مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با فرزندان شاهد این اداره کل
به مناسبت فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی،
نشست مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با فرزندان شاهد این اداره کل

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عصر امروز فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل در نشستی صمیمی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار و به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خویش پرداختند.
مهندس حسین چراغی، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این نشست صمیمی با گرامی داشت روز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی اظهار کرد: بنیاد شهید حاصل تفکر راهبردی معمار کبیر انقلاب است که در سال 58 با دستور ایشان تاسیس شد که هدف اصلی آن، زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا بود.
وی با بیان اینکه زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست افزود: نباید اجازه دهیم غبارهای فراموشی بر روی این خاطره های گرامی را فرا بگیرد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به اینکه طبق آمار بیشترین تعداد شهدای هشت سال جنگ تحمیلی در اسفند ماه صورت گرفته است خاطرنشان کرد: عید نوروز نزدیک بوده و همگان در حال خانه تکانی منازل خویش هستند و یاد شهدا در نزدیکی عید موجب خانه تکانی قلب می شود که انتخاب 22 اسفند به عنوان روز تاسیس بنیاد شهید از هنرهای معمار کبیر انقلاب است.
مهندس چراغی با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران گنجینه ارزشمند هستند، تصریح کرد: امروز وظیفه داریم که برای این گنجینه ها محافظانی پرتلاش باشیم و این محافظت باید با رفع و کاهش دغدغه های این عزیزان باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در پایان این نشست فرزندان شهدا با بیان نظرات، دیدگاههای خود پرداختند و از زحمات مهندس چراغی در همکاری و حل مشکل خود تقدیر کردند.


دیدار با فرزندان شاهد 6
دیدار با فرزندان شاهد 5
دیدار با فرزندان شاهد 4
دیدار با فرزندان شاهد 3
دیدار با فرزندان شاهد 2
دیدار با فرزندان شاهد 1  

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸
کد خبر : ۴۱,۶۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید