دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان در نشست بررسی طرح گردشگری عنوان کرد:
حفظ ایمنی و جان افراد اولویت سازمان بنادر و دریانوردی در مبحث گردشگری است

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در نشست بررسی فعالیت گردشگری تعاونی های قایقرانی در ایام نوروز اظهار کرد: یکی از رسالت های مهم سازمان بنادر و دریانوردی توسعه و ترویج گردشگری دریایی و استفاده از ظرفیت های این صنعت در استان است اما حفظ ایمنی و جان افراد اولویت سازمان است.
وی افزود: میزان ظرفیت حمل مسافر و مجوزدار بودن شناورها لازمه تأمین ایمنی و جان افراد می شود که به همین منظور از باید از نحوه فعالیت تعاونی های قایقرانی در سطح استان  و نحوه سرویس دهی آنان به گردشگران پایش و کنترل مستمر داشته باشیم.
مهندس چراغی با بیان اینکه تردد شناورهای فاقد ثبت و مجوز قانونی در سواحل استان تخلف محسوب می شود خاطرنشان کرد: در صورت رویت اینگونه موارد شماره شناور در اختیار دریابانی قرار خواهد گرفت تا از فعالیت های آن شناور متخلف جلوگیری شود.
رییس ستاد تسهیل سفرها و گردشگری دریایی استان گیلان در پایان با بیان اینکه برای همه گردشگران سفری ایمن و خوشی را آرزومندم تصریح کرد: گردشگران دریایی در صورت رخ دادن هرگونه سانحه دریایی با شماره چهار رقمی ۱۵۵۰ مرکز هماهنگی نجات دریایی تماس حاصل نمایند.

f.gfh.

۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۳:۰۸
کد خبر : ۴۱,۸۷۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید