دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
طرح گردشگری دریایی نوروزی 97 بدون حادثه جانی و با موفقیت پایان گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، جلسه بررسی طرح گردشگری دریایی ویژه نوروز 97 در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
مهرزاد نژاد اسم معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه این طرح از تاریخ 25/12/96 الی 97/1/15 برگزار شد اظهار کرد: این طرح به منظور فراهم کردن بستری مناسب و ایمن برای گردشگران دریایی که قصد بهره گیری از جاذبه های گردشگری دریایی استان گیلان را داشتند، اجرا شد.
وی افزود: کلیه ارگان های دریایی مرتبط همکاری لازم با اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به عمل آوردند که نتیجه این همکاری موجب شد که خوشبختانه در این ایام هیچگونه حادثه دریایی برای مسافران صورت نگیرد و گردشگران نورورزی با خاطره ای خوش استان گیلان را ترک کنند.
نژاد اسم با بیان اینکه در طرح گردشگری دریایی ویژه نوروز 97 بیش از 25 فروند و 50 نیروی انسانی نظارت بر تردد قایق های تفریحی داشتند خاطرنشان کرد: در این ایام 184398 نفر گردشگر از جاذبه های دریایی استان توسط قایق های تفریحی بازدید بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، نمایندگان این اداره کل با اسقرار در سه بندر گیلان (انزلی، آستارا و چمخاله) در این ایام ضمن نصب بنرهای اطلاع رسانی و توزیع بروشورهای سفرهای دریایی ایمن، اطلاعات جامعی را به مسافران نوروزی ارایه کردند تا سفری خوش و ایمن را از گیلان به یادگار با خویش به همراه داشته باشند.

۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۶:۵۶
کد خبر : ۴۲,۰۱۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید