دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه بازدید از بندر کیاشهر گفت:
گردشگری دریایی مزیت برجسته بندر کیاشهر است

محمد راستاد در حاشیه بازدید از بندر کیاشهر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این منطقه از فضایی جذاب و طبیعتی بکر و زیبا برخوردار است و قطعا قابلیت های نهفته فراوان دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به سبقه بندر کیاشهر در حوزه صید و صیادی، افزود: با توجه به این جایگاه ویژه، متاسفانه شاهد رکود هستیم.

وی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی همکاری مشترک با شیلات دارد، تصریح کرد: در برخی از بنادر مالکیت با شیلات است، اما فعالیت های تجاری نیز صورت می گیرد. همچنین بنادری هم داریم که با محوریت تجارت، فعالیت های صید و صیادی هم انجام می دهند لذا مسائل تولی گری بنادر تاثیری بر برنامه های توسعه ای آن ندارد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، با بیان اینکه گردشگری مزیت برجسته بندر کیاشهر است، ادامه داد: اگر بندری از مزیتی برخوردار باشد با کمال میل و افتخار آماده خدمتگزاری به ساکنان منطقه هستیم.

راستاد، با تاکید بر لزوم حمایت از گردشگری دریایی در سواحل شمال و جنوب کشور، گفت: در نظر داریم فعالان بخش خصوصی را از حیث تامین مکانیزم های تشویقی و انگیزشی و اعطای تسهیلات مناسب و سهل الوصول تحت پوشش قرار دهیم.

وی از مسئولان استانی و شهرستانی خواست نسبت به معرفی سرمایه گذاران اقدام کنند و یادآور شد: بندر کیاشهر می تواند جایگاه ویژه و پررونقی برای گردشگری دریایی باشد لذا اجرای طرح جامع بنادر الگوی خوبی برای رشد گردشگری در این فضای زیباست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در پایان مردم کیاشهر از مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اهدای کتابی از تاریخ این بندر تقدیر کردند.

kjhgfd 9
kjhgfd 8
kjhgfd 7
kjhgfd 6
kjhgfd 5
kjhgfd 4
kjhgfd 3
kjhgfd 2hjytgrfd
kjhgfd 1

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۰:۲۶
کد خبر : ۴۲,۲۵۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید