دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
استاندار گیلان در حاشیه افتتاح پروژه های بندرانزلی:
بندرانزلی از بنادر پیشتاز استان در فعالیت ها و طرح های توسعه ای است
استاندار گیلان اظهار کرد: توسعه تجارت و توسعه گردشگری دریایی در قالب پروژه های نظیر مارینا از جمله مواردی است که می تواند نقش رافع معضل اشتغال را بازی کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مصطفی سالاری استاندار گیلان در حاشیه افتتاح پروژه های دریایی و بندری شهرستان بندرانزلی که با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور صورت گرفت، گفت: فردایی روشن برای گیلان متصورم.

وی با اشاره به سفر صبحگاهی خود به بندر آستارا، اظهار کرد: خوشبختانه علاوه بر اینکه دو شناور پشتیبان و خدمات بندری در آستارا شروع به کار کرده اند، سرمایه گذاری بخش خصوصی با مبلغی بالغ بر یکصد میلیارد تومان ‌و آغاز ساخت سیلوهای گندم با هدف ایجاد تحرک پویا در مولفه های توسعه استان، از دیگر اتفاقات خوب امروز بود که شاهدش بودیم.

استاندار گیلان گفت: مقرر شد با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی پروژه های متعددی جهت توسعه اشتغال‌ در شهرستان صورت گیرد.

سالاری، بندرانزلی را از بنادر پیشتاز استان در فعالیت ها و طرح های توسعه ای دانست و اظهار کرد: توسعه تجارت و توسعه گردشگری دریایی در قالب پروژه های نظیر مارینا از جمله مواردی است که می تواند نقش رافع معضل اشتغال را بازی کند.

وی با اشاره به زیرساخت های موجود در بندرانزلی، ابراز امیدواری کرد: با حمایت و همراهی سازمان بنادر و دریانوردی و حضور بخش خصوصی، شاهد توسعه و رونق اقتصادی در شهرستان باشیم.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۰:۲۳
کد خبر : ۴۲,۲۵۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید