دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حاشیه جشن نیمه شعبان گفت:
ایجاد جاذبه ها و زیرساخت های گردشگری به منظور بهره مندی مردم
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حاشیه مراسم جشن نیمه شعبان و  رو نمایی از یک المان بر روی پل تاریخی غازیان شهرستان بندرانزلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از سیاست های کلی سازمان بنادر و دریانوردی و وزارت راه و شهر سازی ارائه خدمات در راستای تکالیف اجتماعی این سازمان در شهر های بندری است.
 
وی ادامه داد: این تکالیف می تواند شامل بحث زیبا سازی و نصب المان هایی در سطح شهر و مرتبط با شهر بندری باشد.
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه در شهرهای مختلف مردم علاقه مندی های مختلفی دارند، تصریح کرد: در شهر بندرانزلی نیز نمادهای مختلفی وجود دارد که برای مردم یاد خاطره گذشته را تداعی می کند.
 
مهندس چراغی با اشاره به اینکه یکی از نماد های مورد علاقه مردم انزلی نماد پر افتخار تیم ملوان است، بیان کرد: ملوان برای مردم انزلی جایگاه ویژه ای دارد و ما سعی کرده ایم با استفاده از منابع سازمانی و بخش خصوصی نسبت به نصب اینگونه المان ها که مورد علاقه مردم هستند اقدام کنیم.
 
وی تاکید کرد: این پروژه ها از طریق تکمیل مبلمان شهری بر روی موج شکن غربی ادامه پیدا می کند تا بتوانیم جاذبه های گردشگری را ایجاد کنیم و مردم بتوانند از این زیر ساخت ها استفاده کنند.
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان افزود: به مجموعه زیباسازی و نصب المان ها در سطح شهر انزلی به غیر از اعتبارات بخش خصوصی، 6 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.
 
مهندس چراغی در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک نمادهای یک شهر بندری را در بندرانزلی شاهد باشیم و مردم شهر نیز بتوانند از این ظرفیت ها استفاده کنند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، این مراسم رونمایی به صورت جشن به مناسبت نیمه شعبان بر روی پل تاریخی غازیان شهرستان بندرانزلی به همراه مراسم نور افشانی با حضور مسئولین شهری برگزار شد.


trlulultu 15
trlulultu 14
trlulultu 13
trlulultu 12
trlulultu 11
trlulultu 10
trlulultu 9
trlulultu 8
trlulultu 7
trlulultu 6
trlulultu 5
trlulultu 4
trlulultu 3
trlulultu 2
trlulultu 1  

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶
کد خبر : ۴۲,۳۳۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید