پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان پیامی را در اختیار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان قرار داد که به شرح زیر است:
 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ 
 
نقش روابط عمومی و رسانه ها در دنیای امروز که به دنیای ارتباطات لقب گرفته است، بسیار مهم و اثر گذار است و بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که می توان از آن به عنوان قلب تپنده مجموعه ها یاد کرد.
روابط عمومی به مانند آینه بوده که منعکس کننده عملکرد ها در جامعه است و بدون آن هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد اما این آینه خصلت بزرگی چون انعکاس دهنده اشکلات و نواقص، نقاط قوت و ضعف مجموعه است و همه این موارد را به مانند آینده ای بدون کاستی و به دور از اغراقی نشان می دهد پس روابط عمومی عملکردی مناسب خواهد داشت که به مانند آینه شفاف باشد.
این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است. 
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «حمایت از کالای ایرانی» مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.
در پایان با گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و تقدیر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند متعال، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی برای تمامی عزیزان آرزو می‌کنم. 
 
حسین چراغی 
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۹:۰۴
کد خبر : ۴۲,۴۲۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید