چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در جمع کارکنان روابط عمومی اظهار کرد:
ایجاد ارتباط، تفاهم و همدلی از هنرهای روابط عمومی هر سازمانی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی صبح امروز در جمع کارکنان روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: نقش روابط عمومی و رسانه ها در دنیای امروز که به دنیای ارتباطات لقب گرفته است، بسیار مهم و اثر گذار است  و روابط عمومی ها برای انجام فعالیت علمی، الکترونیکی و جهانی هر سازمانی نقش مهمی دارند.

وی افزود: روابط عمومی دارای جایگاه خاصی در هر سازمانی است زیرا می تواند در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها به مدیران کمک و تاثیرگزار باشند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه کار روابط عمومی بسیار پیچیده و سخت بوده خاطرنشان کرد: ایجاد ارتباط، تفاهم و همدلی از هنرهای روابط عمومی هر ارگان یا سازمانی است.

مهندس چراغی روابط عمومی را به مانند حلقه ای فی ما بین مدیران و کارمندان هر ساختاری دانست و گفت: ایجاد تعامل بین مدیران و کارمندان و همچنین ایجاد تفاهم که کارکنان و کارمندان آگاه باشند که هدف و راه اصلی سازمان چیست از دیگر ویژگی های مناسب این حوزه است.

وی با اشاره به اینکه دیگر نقش روابط عمومی تسهیل و خدمت به مدیریت است و نه تسهیل و خدمت به شخص مدیر، تصریح کرد: روابط عمومی به مانند یک محور زحمات و خدمات یک ساختار را نمایان می کنند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بیان داشت: سازمان هایی همچون سازمان بنادر و دریانوردی که در فضای بین المللی فعالیت می کنند نوع رفتار و تعامل روابط عمومی نیز باید هم سطح با معیارها و استاندارد های بین المللی باشد.


hk,yhk 3
hk,yhk 2
654978    

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۴۲
کد خبر : ۴۲,۴۳۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید