دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
امضای ساخت بزرگترین پایانه صادراتی شمال کشور در همایش توسعه صادرات در خزر

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، همایش بین المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر صبح امروز با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، اعضای هیئت عامل و مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در امیرآباد مازندران برگزار شد.

در این همایش تفاهم نامه ایجاد بزرگترین پایانه صادراتی شمال کشور بین  بندرانزلی با سرمایه گذار از کشور روسیه به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، تفاهم نامه سرمایه گذاری اقتصادی و توسعه ای در بندر انزلی توسط "وادیم کاپی اف" سرمایه گذار روسی و مهندس "حسین چراغی" مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به امضا رسید، که بر اساس این یادداشت تفاهم نامه ضمن توسعه همکاری و سرمایه گذاری ها، پایانه صادراتی و ترانزیتی در بندر انزلی احداث می شود.

در این قرارداد سرمایه گذاری سردخانه ٥٠٠٠تنی، مرکز سورتینگ کالای صادراتی، مرکز بسته بندی کالای صادراتی، پایانه کانتینری ایجاد خواهد شد .

با ساخت این پایانه بزرگ ، مجتمع بندری انزلی به مرکز صادرات تولیدات و کالاهای ایرانی به بازارهای منطقه تبدیل خواهد شد و تولیدکنندگان استان گیلان و استان های همجوار میتوانند با استفاده از امکانات مدرن این پایانه تولیدات خود را به بهترین بسته بندی و با کمترین زمان و با قیمت مناسب به بازار کشورهای حاشیه دریای خزر صادر نمایند .


,jltyu,l 9
,jltyu,l 8
,jltyu,l 7
,jltyu,l 6
,jltyu,l 5
,jltyu,l 4
,jltyu,l 3
,jltyu,l 2
,jltyu,l 1

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۲۲:۵۱
کد خبر : ۴۳,۰۰۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید