چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
بندرانزلی قهرمان سیزدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی جام دریانوردان شد
بندرانزلی مقام نخست سیزدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی (شنا و قایقرانی) ویژه فرزندان پسر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، سیزدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی جام دریانوردان که طی روز های  ۲۳و ۲۴ مرداد ماه به میزبانی مشترک بندرنوشهر و کمیته ورزش سازمان بنادرودریانوردی برگزار شد تیم های بندرانزلی با کسب ۲۵۱ امتیاز، بندرامام(ره) با ۱۷۰ امتیاز و شهید رجایی با ۱۵۳ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

 بر اساس این گزارش، در مسابقات شنا که در روز نخست و در سه رده سنی برگزار شد تیم های بندرانزلی با ۱۵۰ امتیاز، بندرامام (ره) با ۱۱۹ امتیاز و بندرچابهار با ۱۱۳ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند و جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم چابهار اهداء شد.

 در رشته قایقرانی نیز تیم های بندرانزلی با ۱۰۱ امتیاز ، بندرنوشهر با ۸۷ امتیاز و بندر شهید رجایی با ۷۵ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند و جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم بندر آبادان اهداء گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بندرانزلی مقام نخست سیزدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی (شنا و قایقرانی) ویژه فرزندان پسر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی را از آن خود کرد.


jhgfds 4
jhgfds 3
jhgfds 2
jhgfds 1

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴
کد خبر : ۴۳,۳۶۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید