چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 
قهرمانی بانوان و مردان بندرانزلی در مسابقات شنا و قایقرانی سازمان بنادر
پانزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر و همچنین شانزدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی(شنا و قایقرانی) ویژه کارکنان مرد سازمان بنادر و دریانوردی با قهرمانی ورزشکاران بندر انزلی در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در  پانزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی  که در شهر مشهد و با حضور داوران ممتاز فدراسیون های شنا و قایقرانی برگزار شد ، قایقرانان بندر انزلی با ۲۲۹ امتیاز اول شدند.
براساس این گزارش، در رشته قایقرانی تیم بندر شهید باهنر با ۲۱۱ امتیاز و پاروزنان بندر شهید رجایی با ۱۹۳ امتیاز ، به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.
در این دوره از مسابقات و در رشته شنای بانوان، ورزشکاران بندر انزلی سریع تر از سایر شناگران به سکوی پرتاب دست زدند و با کسب ۳۰۳ امتیاز به  عنوان اولی رسیدند.
در همین رشته، شناگران بندر شهید باهنر با ۲۸۰ امتیاز و ورزشکاران بندر شهید رجایی با ۲۷۸ امتیاز به عناوین دومی و سومی نایل آمدند.

بر اساس این گزارش و با احتساب مجموع امتیازات در دو رشته قایقرانی و شنا، بانوان ورزشکار بندر انزلی با ۵۲۲ امتیاز ، قهرمان این دوره از مسابقات شدند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.

ورزشکاران شنا و قایقرانی بانوان بندر شهید رجایی نیز با مجموع ۴۹۵ امتیاز ، نایب قهرمان شدند و مقام سومی با ۴۸۰ امتیاز به بانوان و دختران  ورزشکار بندر شهید رجایی رسید.

jhgfdd 2
jhgfdd 1

همچنین در شانزدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی(شنا و قایقرانی) ویژه کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی که طی روز های ۳ و ۴ شهریورماه و به میزبانی مشترک کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در بندر نوشهر برگزار شد در مجموع تیمی، تیم های بنادر انزلی با کسب ۲۸۷ امتیاز، بوشهر با ۲۸۳ امتیاز و امام خمینی(ره) با ۲۲۱ امتیاز مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

 بر اساس این گزارش، در مسابقات شنا که در روز نخست و با حضور ۱۱ تیم از بنادر سراسر کشور و سازمان مرکزی و در پنج ماده(کرال پشت، قورباغه،کرال سینه،پروانه و آزاد) برگزار شد تیم های بنادر بوشهر با ۱۷۵ امتیاز،انزلی با ۱۳۷امتیاز و شهید رجایی با ۱۲۴ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند و جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم بندر خرمشهر اهداء شد.

    همچنین در رشته قایقرانی که در رشته های تورینگ و کایاک یک و دو نفره و استقامت برگزار گردید تیم های بندرانزلی با ۱۵۰ امتیاز ، بندر نوشهر با ۱۳۲ امتیاز و بندر بوشهر با ۱۰۸ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند و جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم بندر لنگه اهداء گردید.

jhgfdd 3

 

   

 

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵
کد خبر : ۴۳,۵۹۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید