شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
مراسم تجلیل از ورزشکاران قهرمان مسابقات ورزشهای آبی سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس حسین چراغی شامگاه یکشنبه در مراسم تجلیل از ورزشکاران مسابقات ورزشهای آبی سازمان بنادر و دریانوردی در سه بخش بانوان، آقایان کارمند و فرزندان استان گیلان در بندرانزلی اظهار داشت: قهرمانی بانوان و آقایان قایقران و شناگر اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این دوره از مسابقات، افتخار بزرگی برای این اداره کل بود.
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با تقدیر از حضور رئیس کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی در این مراسم، خاطرنشان کرد: این موفقیت با همت و اهتمام ورزشکاران، تلاش ها و راهنمایی های فنی کادر مربیگری و همه کسانی که پشتیبان و تدارکات این تیم را انجام دادند، صورت پذیرفت.
 
وی با اشاره به ارتقای زیرساخت های ورزشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان همچون استخر شهدای بندر، تصریح کرد: مجموعه ورزشی کاملی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ایجاد شده است که امیدواریم، بندرانزلی به عنوان مرکز ورزش های سازمان بنادر و دریانوردی شناسایی و معرفی شود.
 
مهندس چراغی با بیان اینکه امیدواریم با کمک و حمایت کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی بتوانیم زیرساخت های دیگر رشته های ورزشی را در استان گیلان ارتقاء دهیم، افزود: در همین راستا می توانیم میزبان خوبی برای تمامی رشته های ورزشی سازمان باشیم.
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در پایان با تقدیر از مدال آوران قایقران بندرانزلی که در مسابقات آسیایی جاکارتا، گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به شما قهرمانان افتخار می کند و امیدواریم در آینده پرچم جمهوری اسلامی ایران را در جهان به اهتزاز در بیاورید.
 
 
 
*بندرانزلی قطب قهرمانی ورزش های سازمان بنادر و دریانوردی است
 
در ادامه یحیی یحیایی، رئیس کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی با تبریک و تقدیر از قهرمانی تیم های شنا و قایقرانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عنوان کرد: بندرانزلی قطب قهرمانی ورزش های سازمان بنادر و دریانوردی است.
 
وی ادامه داد: این قهرمانی با تلاش و اهتمام ورزشکاران، رهنمودهای مربیان و حمایت های مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت.
 
یحیایی با بیان اینکه گسترش ورزش همگانی و معرفی بازیکنان به تیم های ملی از جمله سیاست های کمیته ورزش بوده، یادآور شد: بندرانزلی در سه بخش آقایان، بانوان و فرزندان علاوه بر قهرمانی، اخلاق ورزشی را نیز رعایت کردند.
 
رئیس کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه بندرانزلی استخر کاملا مجهز و مربیان بسیار خوبی دارد متذکر شد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان توانست با اقتدار و شایستگی در سه بخش بانوان، آقایان و فرزندان قهرمان شود و 9 کاپ را در این دوره از مسابقات در بخش شنا و قایقرانی بدست آورد که امیدواریم این قهرمانی استمرار پیدا کند.

 

حخهعغفق 14حخهعغفق 8حخهعغفق 9
حخهعغفق 17
حخهعغفق 16
حخهعغفق 15
 
حخهعغفق 13
حخهعغفق 12
حخهعغفق 11
حخهعغفق 10
 
 
حخهعغفق 7
حخهعغفق 6
حخهعغفق 5
حخهعغفق 4
حخهعغفق 3
حخهعغفق 2
حخهعغفق 1
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۴۳,۶۲۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید