دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸

اخبار

با ابتکار عمل جدیدی صورت پذیرفت؛

افزایش بی سابقه ی اجرای تعداد پروژه های عمرانی و کیفی سازی ساخت و توسعه زیرساخت های بنادر استان گیلان

افزایش بی سابقه ی اجرای تعداد پروژه های عمرانی و کیفی سازی ساخت و توسعه زیرساخت های بنادر استان گیلان
در راستای اجرای اهداف برنامه ششم توسعه و طرح جامع بنادر بازرگانی استان گیلان ساخت توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با ابتکار عمل جدیدی افزایش یافته و کیفی سازی توسعه زیرساخت های دریایی و بندری در اولویت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس "حسین چراغی" مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در طی بازدید از روند اجرای و پیشرفت پروژ های عمرانی استان گیلان اظهار داشت: برای اولین بار با ابتکار عمل جدیدی در نیمه اول سال جاری، اجرای همزمان 14 پروژه های عمرانی با تاکید بر کیفی سازی زیرساخت های دریایی و بندری آغاز شد.

وی افزود: جذب به موقع اعتبارات سرمایه ای با توجه به بارندگی های طولانی مدت در استان گیلان و تاخیر در اتمام پروژه ها مستلزم ورزیدگی در انجام برگزاری تشریفات مناقصه و انتخاب مناسب می باشد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خاطرنشان کرد: با ابتکار عمل جدیدی از فرصت های کم باران نیمه اول سال جاری در انعقاد قرارداد ها با انتخاب مشاوران و پیمانکاران متخصص و با تجربه درخشان استفاده کرده و اجرای همزمان 14 پروژه  های عمرانی را با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال براساس تقویم عملیات عمرانی در دست اجرا داریم.

مهندس چراغی در زمینه توسعه زیرساخت های دریایی و بندری در بندرانزلی تصریح کرد: با توسعه و تکمیل پروژه های در دست اجرا ظرفیت بندرانزلی به 14 میلیون تن در سال خواهد رسید و تمام زیرساخت های لازم و استاندارد برای یک مجتمع بندری مدرن فراهم می شود و به تبع آن با ارتقای توان عملیات تخلیه و بارگیری و استاندارد سازی زیرساخت ها بستر و فضای جدید برای رونق و افزایش سرمایه گزاری توسط بخش خصوصی فراهم می گردد.

 


yklfyhl 4
yklfyhl 3
yklfyhl 2
yklfyhl 1
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۹:۳۹
تعداد بازدید : ۴۹۲