یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

مسئول کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور خبر داد؛

آغاز نهمین دوره جام دریانوردان در رشته والیبال ساحلی / ورزشکاران سازمان بنادر توانایی ملی‌پوش شدن را دارند

آغاز نهمین دوره جام دریانوردان در رشته والیبال ساحلی / ورزشکاران سازمان بنادر توانایی ملی‌پوش شدن را دارند
مسئول کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به آغاز نهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی کارکنان بنادر کشور در انزلی گفت: ورزشکاران سازمان بنادر و دریانوردی کشور از پتانسیل بالایی برخوردار بوده و توانایی حضور در اردوهای تیم ملی را دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، یحیی یحیایی مسئول کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به آغاز نهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی کشور در انزلی اظهار کرد: در این دوره از مسابقات 19 تیم در چهار گروه به میزبانی مجموعه ورزشی ساحلی قایقران در بندرانزلی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تیم بندر گز در روز پایانی ثبت نام از حضور در جام انصراف داد بیان کرد: تیم‌های انزلی، آبادان، سجافی، نوشهر و خرمشهر در گروه الف، آستارا، امیرآباد، بندرلنگه، شهید بهشتی و شهید باهنر در گروه ب، نکاء، سازمان مرکزی، بندر امام و کلانتری در گروه سی و بوشهر، فریدون‌کنار، شهید رجایی، چنوبنده و خارک در گروه دی به‌عنوان 19 تیم حاضر در جام دریانوردان با یکدیگر مصاف می‌دهند.

مسئول کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اذعان به تلاش‌های هیات والیبال انزلی برای برگزاری مطلوب جام دریانوردان افزود: هدف اصلی برگزاری جام دریانوردان توسعه فرهنگ ورزش در حوزه سلامت بهداشت و روان کارکنان و خانواده سازمان بنادر و دریانوردی کشور است.

یحیایی با اشاره به تعامل سازنده مهندس حسین چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان و نائب رئیس ورزشی این اداره کل در برگزاری جام دریانوردان تصریح کرد: توسعه فرهنگ ورزش‌های همگانی که منجر به وحدت، توسعه فرهنگ ورزشی، افزایش بهره‌وری، توجه به سالم‌سازی کارکنان بنادر و تشویق آحاد سازمانی به امر ورزش که به فرمایش مقام معظم رهبری امربه‌معروف است در کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی کشور مصوب شده است.

وی حضور ورزشکاران سازمان بنادر در سطوح ملی را امکان‌پذیر دانست و افزود: در رشته‌های والیبال و فوتبال ساحلی از پتانسیل بالایی در پهنه ورزش ساحلی برخوردار هستیم و ورزشکاران سازمان بنادر و دریانوردی کشور توانایی حضور در اردوهای تیم ملی را دارند.

کارشناس تربیت‌بدنی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به پتانسیل بالای ورزشکاران این سازمان جهت حضور در لیگ‌های کشوری گفت: در صورت تصویب قانون از سوی سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر تیم‌داری در لیگ‌های سراسری کشور، در لیگ‌های برتر و دسته اول در چهار رشته قایقرانی، والیبال ساحلی، شنا و فوتبال ساحلی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

یحیایی از برگزاری هفتمین دوره مسابقات ارگان‌های دریایی کشور در بندر چابهار خبر داد و تصریح کرد: این دوره از مسابقات در چهار رشته قایقرانی، والیبال ساحلی، شنا و فوتبال ساحلی با حضور تیم‌هایی از سازمان‌ها و شرکت‌های خدمات دریایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نهمین دوره رقابت‌های والیبال ساحلی کارکنان سازمان و بنادر کشور به میزبانی بندر انزلی از روز دوشنبه نهم مهرماه آغاز شده و تا روز پنجشنبه دوازدهم مهرماه ادامه دارد، پیش ‌از این در نهمین دوره رقابت‌های فوتبال ساحلی به میزبانی بندر انزلی تیم‌های بوشهر، شهید باهنر و بندرلنگه به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۸:۳۲
تعداد بازدید : ۳۴۱