یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

جام قهرمانی مسابقات والیبال ساحلی به بندر امیرآباد رسید/دوستی و مودت بین کارکنان سازمان فلسفه اصلی برگزاری جام دریانوردان

جام قهرمانی مسابقات والیبال ساحلی به بندر امیرآباد رسید/دوستی و مودت بین کارکنان سازمان فلسفه اصلی برگزاری جام دریانوردان
تیم والیبال امیرآباد در دیدار فینال با پیروزی مقابل بوشهر به مقام قهرمانی نهمین دوره مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور جام دریانوردان دست‌یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مراسم اختتامیه مسابقات ساحلی جام دریانوردان در بندرانزلی با اشاره به رقابت جوانمردانه والیبالیست‌های ساحلی اظهار کرد: فلسفه برگزاری جام دریانوردان دوستی و مودت بین کارکنان سازمان و توسعه فرهنگ ورزش است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اذعان به تلاش خستگی‌ناپذیر تیم برگزارکننده جام دریانوردان افزود: برنامه‌ریزی این مسابقات از یک ماه پیش توسط همکارانمان در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان انجام شده است و در طول یک ماه گذشته تلاش شبانه‌روزی برای برگزاری هر چه بهتر جام انجام شد.

میزبانی بی‌نقص اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در جام دریانوردان

یحیی یحیایی نیز دراین مراسم با اشاره به قهرمانی تیم بندر امیرآباد در جام دریانوردان اظهار کرد: نهمین دوره مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور در رشته والیبال ساحلی با حضور 19 تیم آغاز شد و دو تیم بندر بوشهر و بندر امیرآباد به دیدار فینال راه یافتند.

مسئول کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور بابیان اینکه کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم آبادان رسید افزود: در دیدار فینال تیم بندر امیرآباد با نتیجه دو بر یک مقابل بوشهر به برتری دست‌یافت و عنوان قهرمان را از آن خود کرد، دیدار رده‌بندی جام دریانوردان بین دو تیم نکا و شهید رجایی برگزار شد و تیم نکا با برتری دو بر یک به مقام سوم دست‌یافت.

وی با اذعان به میزبانی مطلوب بندر انزلی در جام دریانوردان تصریح کرد: چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان و نائب رئیس ورزشی این اداره، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و شهرستان انزلی، رئیس هیات فوتبال انزلی، رئیس هیات والیبال انزلی، کمیته داوران فوتبال و والیبال ساحلی استان گیلان در برگزاری دو جام فوتبال و والیبال ساحلی تلاش زیادی به خرج دادند و حاصل آن میزبانی بی‌نقص در جام دریانوردان بوده است.

یحیایی با اشاره به اینکه دهمین دوره جام دریانوردان با حضور 25 تیم برگزار می‌شود گفت: نهمین دوره جام دریانوردان در دو رشته فوتبال و والیبال ساحلی در سطح بالایی به میزبانی بندر انزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نهمین دوره مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور در دو رشته فوتبال ساحلی و والیبال ساحلی به میزبانی بندر انزلی برگزار شد و در رشته فوتبال ساحلی تیم فوتبال بندر بوشهر به مقام قهرمانی دست‌یافت.

 

۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۵
تعداد بازدید : ۳۷۹