چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

اخبار

در نشست مشترک مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و مدیر عامل منطقه آزاد انزلی بیان شد؛

نوسازی و استانداردسازی اسکله های تفریحی در تالاب بین المللی انزلی

نوسازی و استانداردسازی اسکله های تفریحی در تالاب بین المللی انزلی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز در نشست مشترک مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و مدیر عامل منطقه آزاد انزلی، سرمایه گذاری مشترک توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی جهت نوسازی و استانداردسازی اسکله های تفریحی در تالاب بین المللی انزلی مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس "حسین چراغی" مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این راستا اظهار داشت: سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان منطقه آزاد انزلی در سال گذشته نسبت به توسعه زیرساخت های گردشگری دریایی اقدامات خوبی را انجام دادند که ساخت مارینا و اتصال دریایی این دو مارینا در برنامه های دو سازمان وجود دارد.

وی با اشاره به توسعه زیرساخت های گردشگری استان گیلان خاطرنشان کرد: توسعه زیرساخت های گردشگری و دریایی در بنادر آستارا، چمخاله و کیاشهر در دست پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در این نشست مقرر شد تا برنامه زمانی و منابع مورد نیاز جهت توسعه گردشگری دریایی در تالاب بین المللی انزلی تعیین گردد و پس از ساخت در اختیار  تعاونی های فعال و مجاز قرار بگیرد.

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۳۳
تعداد بازدید : ۳۶۹