پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
همایش پدافند غیرعامل در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد
به مناسبت هفته پدافند غیر عامل، همایش پدافند غیرعامل در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل ظهر امروز  همایش پدافند غیر عامل با تدریس دکتر "غلام رضا نوروزی گوهری" رئیس اداره پدافند غیرعامل شهرداری رشت در سالن همایش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش فرهنگ سازی  و نهادینه  کردن این امر مهم و ارتقای آگاهی  و سطح علمی همکاران  و همچنین بسط  و گسترش  اهداف پدافند غیر عامل در حوزه کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بود. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در سیاست‌های کلی نظام پدافند غیرعامل که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد، پدافند غیرعامل به عنوان مجموعه اقدامات غیرمسلحانه که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن می‌شود، تأکید شده است.

گفتنی است پدافند غیر عامل کشور به دستور مقام معظم رهبری در آبان ماه ۱۳۸۲ برای تحقق بخشیدن به فرامین مقام معظم رهبری برای ایجاد هماهنگی در بین دستگاهی‌های اجرایی با هدف کاهش آسیب پذیری، حفظ امنیت و جان و مال مردم تشکیل شد.


 
پدافند غیرعامل 2
پدافند غیرعامل 1

پدافند غیرعامل 3

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۹:۲۴
کد خبر : ۴۴,۲۴۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید