چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

اخبار

در راستای توسعه اقتصاد دریا محور صورت گرفت؛

دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با فرمانده منطقه چهارم دریایی نداجا

دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با فرمانده منطقه چهارم دریایی نداجا

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بعد از ظهر امروز مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با ناخدا یکم عرشه و ستاد عبدالوهاب طاهری فرمانده ناوگان شمال، منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) دیدار و راهکارهای افزایش همکاری و هماهنگی بیشتر مورد بررسی و پیشنهاد قرار گرفت.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حاشیه این جلسه با اشاره به وجود مجتمع بندری انزلی و منطقه چهارم نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان بندرانزلی اظهار داشت: هماهنگی و همکاری در امور مربوط به گسترش فعالیت های تجاری و همچنین گسترش روابط نظامی و امنیتی در کشور های حاشیه دریایی خزر از اهم اهداف هر دو سازمان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به این اهداف باید هماهنگی بسیار بین دو ارگان صورت گیرد، خاطرنشان کرد: مذاکرات خوبی در این نشست انجام شد تا بتوان سطح همکاری و هماهنگی دو ارگان با یکدیگر را ارتقا بدهیم و منعویات مقام معظم رهبری در راستای توسعه اقتصاد دریا محور در حوزه های مختلف را افزایش دهیم.

مهندس چراغی در پایان تصریح کرد: هماهنگی بین ارگان های دریایی در استان گیلان می تواند در راستای اقتصاد دریا پایه موجب ارتقای امنیت دریایی کشور و ظرفیت های تجاری شود.

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۵۹
تعداد بازدید : ۲۹۷