دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
بازدید معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد از توانمندی های مجتمع بندری انزلی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مسلم بیات معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران در حاشیه بازید از اداره استاندارد شهرستان بندر انزلی، مجتمع بندری انزلی و اداره گمرکات این شهرستان اظهار داشت: توانمندی، صداقت و رعایت اخلاق عواملی هستند که ایجاد اعتماد خواهند کرد.
وی هدف از برگزاری سومین گردهمایی معاونت ارزیابی کیفیت را بیان مشکلات و مسائل استان‎های شرکت‎کننده، حل مشکلات و در نهایت داشتن چشم‌اندازی در جهت ارتقاء کیفیت کالاهای وارداتی و صادراتی دانست و افزود: در مدل‌ها و سیستم‌های کیفیت به دنبال تعادل بین منافع سازمانی و جامعه هستیم.
معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران تحکیم مبانی اخلاقی را مهمترین عامل در حوزه کیفیت دانست و تصریح کرد: سنگ بنای ارزیابی‌های کیفی، مدل‌های کیفیت است.
بیات با اشاره به اینکه دلایل مختلفی برای توجه به مقوله کیفیت وجود دارد، خاطرنشان کرد: در حقیقت تعریف کیفیت در محصول گره خورده و به عبارتی جزو ویژگی‌های یک محصول به شمار می‌رود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، گفتنی است در سومین گردهمایی منطقه ای معاونت ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران که از ۲۶ لغایت ۲۷ آبان ماه در استان گیلان برگزار گردید که عملکرد استانهای حاضر در گردهمایی بر اساس مجموعه شاخص های ابلاغی ابتدای سال مورد ارزیابی قرار گرفت و بازدید از اداره استاندارد بندر انزلی و همچنین بخشی از محوطه گمرک و مجتمع بندری انزلی در این شهرستان و نیز جلسه هم اندیشی در حوزه ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی از دیگر برنامه های این گردهمایی دو روزه در گیلان بود که عصر امروز به کارخود پایان داد.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۸:۲۶
کد خبر : ۴۴,۴۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید