پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
با حضور فرزندان و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
همایش آموزشی تفکیک زباله از مبداء در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد
با حضور فرزندان و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، همایش آموزشی تفکیک زباله از مبداء در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عصر امروز همایش آموزشی تفکیک زباله از مبداء با حضور خانواده ها و فرزندان کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و همچنین هنرمندان استان گیلان در سالن همایش این اداره کل با هدف گسترش فرهنگ تفکیک مواد بازیافتی و پسماندهای خشک و تر در مبدأ و نهادینه کردن مفاهیم مدیریت پسماند برگزار شد.

گفتنی است تفکیک و جداسازی زباله و بازیافت آنها برای محیط زیست فواید سودمند و ارزشمندی دارد که با تفکیک شدن زباله های قابل بازیافت و غیر قابل بازیافت می توان از زباله های قابل بازیافت برای تولید محصولات جدید استفاده کرد و به جای استفاده از منابع طبیعی، مواد بازیافتی را به کار برد و در مصرف منابع طبیعی صرفه جویی کرد.

شایان ذکر است مشاور ارشد مدیر کل طی پیامی از جانب مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این همایش اظهار داشت: کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به عنوان مروجین فرهنگ تفکیک زباله از مبداء نه تنها در اداره بلکه در منازل نیز این کار را رواج دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، این همایش آموزشی توسط اداره مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE این اداره کل برگزار شد.

cbhdrt 2


cbhdrt 4
cbhdrt 3
cbhdrt 1
۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۹:۲۱
کد خبر : ۴۴,۴۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید