شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
استفاده از شرکت های دانش بنیان در اولویت اداره کل بنادر استان گیلان است
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و همچنین ارتباط صنعت با دانشگاه و فرهیختگان این مهم در اولویت کاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس حسین چراغی در حاشیه نشست با یکی از شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود در کشور و تحریم های تحمیل شده سعی شده تا از ظرفیت های موجود در کشور استفاده بیشتری شود.
 
وی بیان کرد: یکی از راه هایی گذر از شرایط تحریمی  استفاده از دانش موجود در کشور و  فرهیختگان جوانی است که در حوزه های دانشی فعالیت می کنند.
 
چراغی ادامه داد: در این راستا بعنوان صنعت دریایی و بندری در تلاشیم تا با ارتباط موثر با شرکت های دانش بنیان، نیازهای تجهیزاتی در بخش های دریایی دریایی و  خشکی خود از با استفاده از این ظرفیت ها فراهم کنیم.
 
وی ادامه داد: در همین راستا نشستی با یکی از شرکت های دانش بنیان که شماری از جوانان فرهیخته و با تجربه کشور در حوزه ساخت تجهیزات دریایی و بندری در اختیار دارد برگزار شد.
 
چراغی اظهار داشت: در این نشست علاوه بر معرفی بنادر زیرمجموعه، نیازمندی های این حوزه برای تامین تجهیزات دریایی، خشکی و قطعات این تجهیزات با استفاده از ظرفیت شرکت دانش بنیان مورد بررسی قرار گرفت.
 
وی تاکید کرد: امید واثق داریم که می توان با استفاده از ظرفیت نیروهای بومی و دانش بنیان بتوانیم نیازهای خود را از طریق تامین کنیم.
 
چراغی ادامه داد: با این رویکرد بدون شک می توان از تحریم ها ایجاد فرصت کرده و راه دسترسی به استقلال اقتصادی و تولیدی کشور را فراهم کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۱۴
کد خبر : ۴۴,۶۸۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید