شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با فرمانده منطقه چهارم دریایی نداجا مطرح شد؛
آمادگی کامل همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با فرماندهی ناوگان شمال

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی ظهر امروز در دیدار با ناخدا یکم عرشه و ستاد عبدالوهاب طاهری فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) با اشاره به ارتقای همکاری و هماهنگی دو ارگان با یکدیگر اظهار داشت: در مباحث ایمنی و امنیت دریایی هر دو ارگان نقش پررنگی داشته و مکمل یکدیگر هستند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه نیروی دریایی به فرموده مقام معظم رهبری، نیرویی راهبردی و بین‌المللی است، افزود: برای اینکه بتوانیم از این منابع خدادادی در دریاها استفاده کنیم باید امنیت دریاها برقرار باشد و برقراری این امنیت با داشتن نیروی دریایی راهبردی تأمین می‌شود.

وی با اشاره به شجاعت و جان بر کف بودن نیروی دریایی خاطرنشان کرد: تامین امنیت دریایی کشور بر عهده نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران بوده که در همین راستا اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بر خود وظیفه میداند و آمادگی کامل داشته که هر جا که نیاز بر همکاری باشد با توجه به امکانات موجود به فرماندهی منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) کمک رسانی کند.

فرمانده ناوگان شمال: با رویکردی مناسب می توان از دریای خزر، این نعمتی الهی بهره برد

عبدالوهاب طاهری در این دیدار ضمن تبریک به دکتر حمیدرضا آبایی در خصوص انتصاب وی به عنوان مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان عنوان کرد: با تجارب خوب و همت مدیریت جدید، ارتقای زیر ساخت ها و همچنین همکاری دیگر مسئولین استان گیلان جهش خوبی را در بنادر استان شاهد خواهیم بود.

فرمانده منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) نقش و برنامه های آتی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان را در راستای توسعه اقتصاد دریا محور بسیار پررنگ دانست و گفت: با تلاش، رویکردی مناسب و برنامه ریزی مدون می توان از دریا خزر، این نعمت الهی بهره مندی خوبی بدست آورد.

وی در پایان با اشاره به همکاری دو ارگان در راستای آموزش دریانوردان تصریح کرد: در این مبحث نیازمند کمک اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان هستیم تا دانش پژوهان با قرار گرفتن در شرایط دریانوردی بتوانند تجارب ارزشمندی را بدست آورند.

دیدار با فرماندهی ناوگان شمال 4
دیدار با فرماندهی ناوگان شمال 3
دیدار با فرماندهی ناوگان شمال 2
دیدار با فرماندهی ناوگان شمال 1

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۰۵:۳۲
کد خبر : ۴۴,۹۰۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید