شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با نماینده ولایت فقیه در استان گیلان مطرح شد؛
مدیریت لحظه ای، آنی و قوی در ارتقای عملکرد مدیران حائز اهمیت است

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی صبح امروز در دیدار با آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به علاقه مندی سرمایه گذاران ایرانی و خارجی به منظور سرمایه گذاری در بندرانزلی اظهار کرد: از توان بخش خصوصی در زمینه عمرانی، انبارداری، سردخانه و … در بندر انزلی و دیگر بنادر استان استفاده می شود که این امر موجب توسعه و ایجاد ارزش افزوده در بنادر استان گیلان خواهد شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه بندرانزلی پرسابقه ترین بندر کشور و دروازه تجارت با اروپا بوده، افزود: هم اکنون 10 پست اسکله در بندر انزلی فعالیت می کنند که ۵ پست اسکله در حال احداث است و در آینده به بهره برداری می رسد.

وی در خصوص توسعه زیرساخت های گردشگری در استان گیلان خاطرنشان کرد: هم اکنون پیاده راهی برای استفاده شهروندان و گردشگران در موج شکن غربی بندر انزلی احداث شده است.

آبایی با اشاره به شرایط اقتصادی و اعمال تحریم ها تصریح کرد: اکنون فعالیت بنادر شمالی مهم تر از بنادر جنوبی بوده و امکان تهیه و تامین نیازهای کشور از بنادر شمالی وجود دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به جذب نیروی انسانی و اشتغال در بنادر استان متذکر شد: به نیروی متخصص و کارگری نیازمند هستیم ولی افراد جویای کار باید به دفتر اشتغال اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان مراجعه کنند که با توجه به نیاز و الویت از آنها بهره مند شویم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان: مدیریت لحظه ای، آنی و قوی در ارتقای عملکرد مدیران حائز اهمیت است

 آیت الله رسول فلاحتی در این دیدار ضمن تبریک به دکتر حمیدرضا آبایی در خصوص انتصاب وی به عنوان مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه گیلان دروازه ورود تمدن اروپا به ایران محسوب می شود، عنوان کرد: خزر راه آبی گیلان به کشورهای حاشیه این دریا است.

نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه استفاده از توان منابع انسانی در ارتقای عملکرد دستگاه ها را از نکته های مهم مدیریتی عنوان کرد و افزود: بیشترین بهره وری از سرمایه های اندک هنر مدیریتی است و مسئولان باید این امر را در فعالیت های خود لحاظ کنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مدیریت لحظه ای، آنی و قوی در ارتقای عملکرد مدیران حائز اهمیت است، تصریح کرد: وجود اتاق اندیشه ورز در مدیریت همه جانبه و خروج از بحران تاثیرگذار است.

آیت الله فلاحتی نظارت قوی مدیران نسبت به نیروهای زیرمجموعه و امور مالی را سبب موفقیت دستگاه ها دانست و گفت: وجود سرمایه بدون نیروی دست پاک آسیب است.

وی به قدمت فعالیت اداره کل بنادر و دریانوردی در بندر انزلی اشاره کرد و گفت: خزر بزرگ ترین دریاچه جهان محسوب می شود و نقطه قوت مبادلات بازرگانی ایران با کشورهای حاشیه این دریا است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر افزایش نظارت مسئولان در بخش های مختلف جامعه، خاطرنشان کرد: یکی از آسیب هایی که موجب کند پیش رفتن عرصه های مختلف در جامعه شده، نبود نظارت صحیح است.

آیت الله فلاحتی به اعمال تحریم ها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: اثر تحریم ها زیاد نبوده اما افزایش نرخ کالا به دلیل نبود نظارت دستگاه های اجرایی در بازار است.

وی در پایان متذکر شد: نظارت جدی می تواند یک مدیر را کارآمد، موفق و مولد نشان دهد.

 

آیت الله فلاحتی 6

آیت الله فلاحتی 4آیت الله فلاحتی 3
آیت الله فلاحتی 9
آیت الله فلاحتی 1
آیت الله فلاحتی 10آیت الله فلاحتی 11

آیت الله فلاحتی 2
آیت الله فلاحتی 8
آیت الله فلاحتی 7

آیت الله فلاحتی 5

 

 

 

۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۳۴
کد خبر : ۴۴,۹۴۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید