چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
بازدید کارگروه مرزهای مجاز کشور از بنادر گیلان
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز اعضای کارگروه مرزهای مجاز کشور به همراه نمایندگان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از زیرساخت ها و توانمندی های مجتمع بندری انزلی بازدید بعمل آوردند.

کارگروه مرزهای مجاز کشور در بازدید از مجتمع بندری انزلی از اسکله های جدید، سیلوهای جدید 45 هزار و 50 هزار تنی غلات، مخازن 10 هزار تنی نگهداری روغن خام خوراکی، انبارهای سرپوشیده نگهداری کالا و زیرساخت های گردشگری این مجتمع همچون مبلمان شهری موج شکن غربی و پایانه مسافربری این مجتمع بازدید کردند.

گفتنی است در ادامه بازدید طی گشت دریایی از حوضچه ها و کانال دسترسی مجتمع بندری انزلی و دیگر بندر واقع در شهرستان بندرانزلی "بندر کاسپین" دیدن کردند.

قابل ذکر است که کارگروه مرزهای مجاز کشور در روز گذشته نیز از بندر آستارا به صورت میدانی از زیرساخت های مرز و بارانداز ریلی، بندر آستارا و مرز زمینی آستارا نیز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بندر انزلی پرسابقه ترین  بندر کشور با سابقه 100 ساله است که همواره در بنادر شمال به عنوان یک برند مهم قابل توجه بازرگانان، تجار و خطوط کشتیرانی بوده است که از دیرباز این بندر بعنوان دروازه اروپا برای تبادل کالا محسوب شده است.۱۱۱۵ ۱۴ ۱۸ ۱۷ ۱۹۲۰ دی ۱۳۹۷ ۲۰:۱۸
کد خبر : ۴۴,۹۸۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید