پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
گردهمایی مسئولین ایثارگران بنادر کشور در بندرانزلی برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی ظهر امروز در گردهمایی مسئولین امور ایثارگران بنادر کشور با بیان اینکه خداوند متعال به وضوح در آیاتی از کلام الله مجید به ستودن رزمندگان اسلام و جایگاه والایشان پرداخته، اظهار کرد: سخن گفتن در جمع خانواده شهدا و ایثارگران کاری بسیار دشوار است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران بر همگان واجب دانست و افزود: تکریم از خانواده شهدا و ایثارگر راهبردی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود.

وی خاطرنشان کرد: شهدا و ایثارگران با گذشت و ایثار، درس بزرگی به ما آموختند و امروز اقتدار و سربلندی کشور مدیون ایثارگری آن بزرگواران است و تکریم از آنان و خانواده آن عزیزان بر تمامی مسئولین و آحاد مختلف جامعه نوعی دِین محسوب می شود.

آبایی در پایان تصریح کرد: این گردهمایی می تواند گامی مهم در راستای برنامه ریزی مناسب برای خانواده شهدا و ایثارگران باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، گردهمایی مسئولین امور ایثارگران بنادر کشور به همراه دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ایثارگران صبح امروز در سالن اداره آموزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد که در این دوره شرکت کنندگان ضمن آشنایی کامل با قوانین و مقررات مربوط به ایثارگران، نسبت به رفع مشکلات و دغدغه های ایثارگران باهم به بحث و گفتگو نشستند.


uiygfd 6
uiygfd 5
uiygfd 4
uiygfd 3
uiygfd 2
uiygfd 1

۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۷:۴۳
کد خبر : ۴۵,۲۱۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید