پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
 
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز با حضور دکتر حمیدرضا آبایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، معاونین این اداره کل، مدیر کل حراست استان گیلان، معاون حفاظت پرسنلی سازمان بنادر و دریانوردی و دستگاه های نظامی و انتظامی استان گیلان مراسم تکریم و معارفه رییس اداره حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
دکتر آبایی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های "بهروز تیزنا" در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و خدمات، "امید رحیم پور" را به عنوان رئیس اداره حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، سلامت هر سازمان همواره در معرض آلودگی ها و تهدید های درونی و نفوذی است، برای حفظ سلامت و پیشگیری از آلودگی ها نیازمند سیستمی هستیم که با دقت زیاد از نفوذ آفت ها به داخل سیستم جلوگیری کند و با تشخیص و شناخت آفت های درونی زمینه های علاج به موقع و سلامت سازمان را فراهم سازد. اداره حراست در هر سازمان به منظور حفظ اصول و تحکیم ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد نظم و انسجام تشکیل شده تا ضمن ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب، هرگونه انحراف و تخلفی را در امور اجرائی کشف و سازمان را در حفظ سلامت درونی کمک کند.
حراست به عنوان چشم مدیریت در سازمان با توجه به اشراف اطلاعاتی که به مجموعه دارد، می تواند مشاور خوبی برای مدیران محسوب شود که در همین راستا وظیفه نیروی انسانی رسیدن به اهداف سازمان و وظیفه حراست حفظ سلامت نیروی انسانی است.

tuy5tr


vhkyyh 3
vhkyyh 2
vhkyyh 1

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۴۶
کد خبر : ۴۵,۲۴۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید