شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
با هماهنگی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
به مناسبت سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن، رژه دریایی در بندرانزلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و با یاد خاطره ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، با هماهنگی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان رژه شناورهای دریایی همزمان با صدای بوق کشتی های پهلو گرفته در بندرگاه انزلی، طنین انداز شد.

بیش از 40 شناور اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نیروی دریایی، دریابانی، محیط زیست، شیلات و هلال احمر در این رژه حضور داشتند.

مسئولین شهرستان بندرانزلی و جمعی از خانواده های شهدای دریادل و مردم قهرمان این شهرستان از اسکله بندرگاه، شاهد این ادای احترام نمادین و خاطره انگیز بودند.

گفتنی است پس از برگزاری رژه شناورهای دریایی، مسئولین شهرستان بندرانزلی با حضور در حرم شهدای گمنام این شهرستان با اهدای گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شهداء با آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، 40 سال پیش در 12 بهمن 1357، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پس از سال ها دوری از وطن در میان استقبال پرشور مردم قدم به خاک میهن اسلامی گذاشتند که به موجب آن، فصل جدید و درخشانی در تاریخ ایران آغاز شد.

ورود ایشان به کشور برای مردمی که تمام دوران مبارزاتی خود را از مسیر بیانیه و صداهای ضبط شده آن بزرگوار سپری کرده بودند، روزی فراموش نشدی بود.


رژه دریایی 97 5
رژه دریایی 97 4
رژه دریایی 97 3
رژه دریایی 97 2رژه دریایی 97 1
رژه دریایی 97 7
رژه دریایی 97 6

      

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸
کد خبر : ۴۵,۲۹۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید