یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 
دیدار سرکنسولگری ایران در اکتائو قزاقستان با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بعد از ظهر امروز سرکنسولگری ایران در اکتائو قزاقستان با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار کرد.

در این دیدار موضوعاتی همچون امکانات و توانمندی های بندر اکتائو، مجتمع بندری انزلی و دیگر بنادر شمال کشور، آمادگی کشور قزاقستان جهت حمل دام زنده، حضورسرمایه گذار قزاقستانی در بندرانزلی، توسعه گردشگری دریایی فی مابین بنادر شمالی و قزاقستان با توجه به زیرساخت های فعلی و توسعه ای بنادر شمالی و همچنین اعلام آمادگی پذیرش غلات کشور قزاقستان با عنایت بر سیاست های کلان کشور در تامین کالاهای اساسی از طریق دریای خزر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بندر انزلی پرسابقه ترین بندر کشور با سابقه ۱۰۰ ساله است و همواره در بنادر شمال به عنوان یک برند مهم قابل توجه بازرگانان، تجار و خطوط کشتیرانی بوده است و از دیرباز این بندر دروازه اروپا برای تبادل کالا محسوب می  گشت.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان سرکنسولگری اکتائو قزاقستان 1مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان سرکنسولگری اکتائو قزاقستان 2


مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان سرکنسولگری اکتائو قزاقستان 3
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان سرکنسولگری اکتائو قزاقستان 4۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۴۱
کد خبر : ۴۵,۳۲۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید