چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

اخبار

دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بعد از ظهر امروز شهردار و اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار کردند.

در این دیدار موضوعاتی همچون تشکیل کارگروه تخصصی گردشگری در سطح شهرستان با حضور کارشناسان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ساخت موزه دریایی مجازی، همکاری و همیاری در راستای زیباسازی شهری و پل تاریخی این شهرستان، بازسازی مزار "یدالله بایندر" نخستین شهید نیروی دریایی شمال کشور، توسعه گردشگری دریایی، ساماندهی اسکله های شناور سطح شهرستان و افتتاح اسکله شناور اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تا پایان سال جاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است تفاهمنامه ای فی مابین شهرداری و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان درراستای تعامل شهر با بندر و خرید اراضی شهرداری بندرانزلی توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بندر انزلی پرسابقه ترین بندر کشور با سابقه ۱۰۰ ساله است و همواره در بنادر شمال به عنوان یک برند مهم قابل توجه بازرگانان، تجار و خطوط کشتیرانی بوده است و از دیرباز این بندر دروازه اروپا برای تبادل کالا محسوب می گشت.

دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 7

دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 5دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 6

دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 4
دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 3
دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 2
دیدار اعضای شورا شهر بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 1
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۱۰
تعداد بازدید : ۲۵۸