دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
تیم اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان قهرمان مسابقات جودوی غرب گیلان شد
تیم جودو اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مسابقات قهرمانی غرب گیلان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مسابقات قهرمانی جودو غرب گیلان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شرکت 100 ورزشکار از باشگاه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و همچنین شهرستان های بندرانزلی، آستارا، تالش و صومعه سرا در خانه کشتی فومن برگزار شد.

تیم اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اعزام 10 جودو کار به این مسابقات توانست با کسب 10 مدال رنگارنگ شامل 5 طلا، 3 نقره و 2 برنز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

گفتنی است تیم های آستارا و تالش پس از  تیم اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به ترتیب در مقام های دوم و سوم ایستادند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، حسام احسانی راد، مبین سلمانی، ابوالفضل نوروزی، امیرعباس نوروزی، رسام احمدی، علیرضل وسایلی،علی حسن پور، ایلیا محسن پور، امیر نجیبی و امیر حسین حاجیلو 10 بازیکن اعزامی باشگاه فرهنگی ورزشی اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان بودند که با هدایت رسول یکتاپرست در این دوره از مسابقات شرکت و به مقام قهرمانی دست یافتند.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵
کد خبر : ۴۵,۴۲۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید