دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و دانشگاه گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز در راستای گسترش تعاملات و استفاده از ظرفیت های پژوهشی و علمی دانشگاهی، تفاهمنامه همکاری مشترکی به امضاء "حمیدرضا آبایی" مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و "احمد رضی" رئیس دانشگاه گیلان رسید.

گفتنی است در این تفاهمنامه موضوعاتی همچون همکاری در زمینه در اختیار قرار دادن امکانات جهت اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک، همکاری در برگزاری کنفرانس، نمایشگاه و کارگاه های مرتبط علمی و حمایت از پایان نامه های دانشجویی در راستای نیازهای تحقیقاتی اداره کل بنادر و دریانوردی مطرح و به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان،  این تفاهمنامه در جهت برنامه های دولت در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و دستیابی به شاخص های سند چشم انداز نظام جمهوری اسلامی ایران و توسعه اقتصاد دریا محور و همچنین بهره گیری بهینه از توانمندی ها و پتانسیل های علمی دانشگاه ها بود.

شایان به ذکر است اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به عنوان نماینده سازمان بنادر و دریانوردی در استان گیلان و تنها مرجع حاکمیتی در حوزه دریایی و بندری، همکاری با ارگان های مختلف استان گیلان را  برای ترویج دانش، فرهنگ و توسعه فعالیت های دریایی و بندری مورد توجه قرار داده است.


IKJGHFD 3
IKJGHFD 2
IKJGHFD 1

 

۷ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳
کد خبر : ۴۵,۶۷۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید