دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
جشن تکلیف 50 تن از دانش‌آموزان پسر کارکنان این اداره کل در بندرانزلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، پیش از ظهر امروز مراسم روح‌بخش و پر طراوت جشن تکلیف 50 تن از دانش‌آموزان پسر کارکنان این اداره کل در بندرانزلی برگزار شد.

دکتر حمید رضا آبایی در این مراسم با بیان اینکه دانش آموزان مؤمن از امروز فصل جدیدی از زندگی خود را شروع می‌کنند اظهار داشت: نوجوانان با انجام واجبات و تکالیف شرعی راه سعادت و سلامت دنیوی و اخروی را پیش می گیرند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان الگو‌گیری از ائمه اطهار‌(ع) را اصلی‌ترین راهکار برای اصلاح سبک زندگی دانست و افزود: معلمان و والدین نیز باید الگوی دانش آموزان خویش در رفتار و گفتار باشند و درست زندگی کردن را به آنان آموزش دهند.

وی با بیان اینکه نظم، پاکیزگی و وقت شناسی سه عنصری بوده که دانش آموزان پس از تکلیف بیشتر باید توجه داشته باشند تصریح کرد: غیبت، دروغ و تهمت روح انسان را آلوده می کند.

آبایی با بیان اینکه نوجوانان امروز، آینده کشور هستند خاطرنشان کرد: با علم اندوزی وخودسازی باید خود را برای آینده آماده کنید زیرا شما نوجوانان آینده کشور هستید.

رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان ضمن تشریح تاثیرات نماز در اخلاق و رفتار انسان عنوان کرد: نماز بهترین راه برای شکرگزاری و سپاس از درگاه احدیت است به پاس تمامی نعمت هایی که به مخلوقات هدیه کرده است.

حجت الاسلام سید ابوطالب حجازی با اشاره به تشویق فرزندان به شناخت و انجام فرایض دینی یادآور شد: آشنایی و تشویق فرزندان به نماز واحکام دینی می تواند نقش مهم و موثری در تربیت اسلامی فرزندان داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در این مراسم که در فضایی آکنده از نشاط و شوقِ آغاز دوران بندگی برگزار شد، نوجوانان مؤمن، نماز ظهر و عصر را به امامت حجت‌الاسلام اسعد نصاری مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در صفوفی منظم اقامه کردند و عهد و پیمانی با پروردگار خویش در راه عمل به دستورات الهی بسته تا واجبات دین را سرلوحه برنامه خود در زندگی قرارداده و از محرمات دوری کنند.

 

عکس: دانیال ابراهیمی

 دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 17
دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 16
دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 15
دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 14

دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 11
دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 8
دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 7
دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 4


دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 3

دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 5

دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 2

دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 6دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 10
دانیال ابراهیمی جشن تکلیف پسران کارکنان 9

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷
کد خبر : ۴۵,۷۷۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید