شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۰
 
با حضور وزیر راه و شهرسازی؛ بهره برداری از ٣ پروژه سرمایه گذاری در مجتمع بندری انزلی
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از سه پروژه سرمایه گذاری در مجتمع بندری انزلی همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گیلان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، حمیدرضا آبایی اظهار داشت: این پروژه ها چهارشنبه هفته جاری (امروز) همزمان با سفر رئیس جمهور و با حضور محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی و محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به بهره برداری  می میرسد.
وی با بیان اینکه ایجاد زیرساخت و امکانات جدید بمنظور جذب کالاها و تجارت جدید در بندر انزلی در دستور کار جدی  اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان قرار دارد،  افزود: افزایش زیرساخت های مجتمع بندرانزلی با ساخت و بهره برداری از سه پست اسکله جدید (اسکله های شماره ۱۱ الی ۱۳) با اعتباری معادل 650 میلیارد ریال یکی از این سه پروژه سرمایه گذاری است.
آبایی ادامه داد: افزایش زیرساخت های نگهداری غلات در مجتمع بندری انزلی با ساخت و بهره برداری از سیلوی غلات ۴۵۰۰۰ تنی شرکت کشتیرانی دریای خزر با حداقل سرمایه گذاری 260 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی و در قالب قرارداد BOT دیگر پروژه ای است که همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گیلان مدنظر قرار می گیرد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با تاکید بر اینکه برای اولین بار پذیرش روغن مایع در بندر انزلی صورت می پذیرد، بیان کرد: سومین پروژه نیز افزایش زیرساخت های روغن خوراکی در مجتمع بندری انزلی با ساخت و بهره برداری از مخازن ۱۰ هزار تنی روغن خوراکی با حداقل سرمایه گذاری 185 میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی و در قالب قرارداد BOT است.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۲۲
کد خبر : ۴۵,۷۸۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید