چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
جلسه بررسی روند دستیابی به اهداف طرح ایمنی گردشگری دریایی نوروز 1398 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز جلسه بررسی روند دستیابی به اهداف طرح ایمنی گردشگری دریایی نوروز 1398 بر اساس نتایج بدست آمده از بازرسی های انجام شده در نیمه اول نوروز 1398 برگزار شد.

گفتنی است این جلسه که با حضور رئیس کار گروه  تیم های بازرسی این طرح به همراه کلیه اعضاء تیم های بازرسی انجام پذیرفت که به صورت مشروح در خصوص چالش های موجود در مسیر دستیابی به اهداف طرح به بحث و تبادل نظر پرداخته شده و راهکارهای رفع مشکلات موجود به منظور اجرا در جهت افزایش کارآیی و راندمان بازرسی های ایمنی و بهبود روند سطح دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده استحصال گردید.

 شایان ذکر است طرح ایمنی گردشگری دریایی در استان از سوی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و  توسط 4 گروه بازرسی و در قالب انجام بازرسی های مستمر و هدفمند از کلیه مراکز ارائه خدمات گردشگری دریایی در سطح نوار ساحلی و تالاب های قابل دریانوردی تا پایان نوروز 1398 ادامه دارد.
اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان طرح ایمنی گردشگری دریایی را با مشارکت و بهره برداری از پتانسیل کلیه ارگان ها و دستگاه های همکار در موضوع تامین ایمنی دریانوردی و با هدف نظارت مستمر بر مراکز ارائه خدمات گردشگری دریایی و بهبود ارائه خدمات ایمنی دریانوردی در آبراه های گردشگر پذیر استان در نوروز 1398 به اجراء گذاشته است.

۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲
کد خبر : ۴۶,۰۹۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید