چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 
انتصاب "معاون امور دریایی" اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بعد از ظهر امروز مراسم معارفه معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد که با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی "علی خدمتگزار" به عنوان "معاون امور دریایی استان گیلان "منصوب شد.

دکتر "حمیدرضا آبایی" مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم همکاری و همدلی را در پیشبرد اهداف سازمانی بسیار موثر دانست و اظهار داشت: معاون امور دریایی جدید الانتصاب اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از تجارب خوب و ارزشمندی برخوردار هستند.

وی  با اشاره به همکاری معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با دیگر معاونین این اداره خاطرنشان کرد: با همدلی به سوی خدمات رسانی بهتر و سیاست های سازمان بنادر و دریانوردی گام بر میداریم.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه مجتمع بندری انزلی را با تجارب و تعاملات به جایگاه اصلی خود باز میگردانیم، تصریح کرد: برنامه ریزی دقیق و هدفمند در لایروبی و استفاده از ناوبری هوشمند و به روز از جمله برنامه های معاونت امور دریایی می باشد که آن را در دستور کار قرار دهد.

دکتر آبایی با تاکید بر استفاده بهینه از تمام ظرفیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اذعان داشت: با ارتقای سطح خدمات دهی، افزایش بهره وری و کاهش هزینه تمام شده برای صاحبان کالا موجب ترغیب هر چه بیشتر آنان برای حضور در مجتمع بندری انزلی می شویم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در پایان از زحمات "علی کوهساری" رئیس اداره ایمنی و کانال و "محمد پورحاجی" رئیس امور دریایی تقدیر و تشکر بعمل آمد.


vcbn 5
vcbn 4
vcbn 3
vcbn 2
vcbn 1

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۵۸
کد خبر : ۴۶,۴۱۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید