چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
تیم بنادر و دریانوردی قهرمان لیگ برتر جوانان استان گیلان در فصل  ۹۸-۹۷
در هفته بیست و دوم و پایانی رقابتهای فوتبال لیگ برتر جوانان استان گیلان فصل 98-97 تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی انزلی به مقام قهرمانی این رقابتها دست یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان،  در هفته بیست و دوم و پایانی رقابتهای فوتبال لیگ برتر جوانان استان گیلان فصل 98-97 عصر روز یکشنبه تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی انزلی میزبان تیم فوتبال جوانان شهرداری تولمشهر بود که در پایان موفق شد با تک گل معین طالبی کاپیتان این تیم با نتیجه 1 بر 0 میهمان خود را مغلوب کند و با انجام 22 بازی و کسب 51 امتیاز به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت و به لیگ مناطق ایران صعود کرد.
تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی بندرانزلی در این دیدار با ترکیب : رضا ایزدی – محمد علی جنگجو – امین همتی – علیرضا لطفی پور – علی بنی یعقوب – آرمین نوروز پور – محمد مهدی فوری – معین طالبی – مهدی موقری – فراز فیض بخشیان و مرتضی اسلامی وارد میدان شد. 
در پایان این دیدار جام و حکم قهرمانی توسط فرزاد سیری، ایرج عبدی دبیر و مسئول کمیته جوانان هیات فوتبال استان گیلان، نریمان یوسفی دبیر هیات فوتبال انزلی و سایر پیشکسوتان به بازیکنان و کادر بنادر و دریا نوردی انزلی اهداء شد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاونین این اداره کل به همراه چند تن از پیشکسوتان فوتبال گیلان و کشور همچون بهمن صالح نیا، محمد احمدزاده و جواد شیرزاد به تماشای این دیدار پرداختند.
گفتنی است تیم بنادر و دریانوردی انزلی با سرمربیگری نصرت ایراندوست به این مهم دست یافت.


قافئدلیو 7


قافئدلیو 4
قافئدلیو 5


قافئدلیو 3قافئدلیو 6

قافئدلیو 2
قافئدلیو 1
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶
کد خبر : ۴۶,۴۲۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید