دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خبر داد:
ارتقای نرم تخلیه غلات بندر انزلی به 165 تن در ساعت
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ارتقای نرم تخلیه غلات بندر انزلی به 165 تن در ساعت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز "حمیدرضا آبایی" مدیر کل بنادرو دریانوردی استان گیلان از ارتقای نرم تخلیه غلات در مجتمع بندری انزلی خبرداد و اظهار داشت: با مدیریت صحیح، برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر بر عملیات بندری و فعالیتهای اپراتور ترمینالها و همچنین ساماندهی نیروهای کارگری، چیدمان و انبارش صحیح غلات در انبارها در راستای  استفاده حداکثری از ظریفتها و ارتقای بهره وری از اسکله ها، محموله ذرت کشتی 3 هزار و سیصد تنی در مدت کمتر از 20 ساعت با نرم تخلیه 165 تن در ساعت توسط دو گراپ تخلیه شد. 

وی افزود: با توجه به روند رو به رشد ورود غلات و کانتینر و همچنین افزایش ترافیک بندر، ارتقا نرم تخلیه کشتی ها و سایر عوامل موثر در کاهش مدت سرویس تایم و پورت تایم بندر انزلی در دستور کار قرار گرفته و مطمئنا با این اقدامات شاهد بهره وری روزافزون بندر خواهیم بود.

دکتر آبایی با اشاره به هدف اصلی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برای مجتمع بندری انزلی در سال 98، خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما بهره وری بیشتر و استفاده بهینه تر از امکانات و شرایطی است که در بندر انزلی وجود دارد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان شناسایی بازارهای جدیدی و ظرفیت سازی برای این بازار ها و بازار های کنونی را دیگر هدف اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دانست و تصریح کرد: اهداف ترسیم شده در اداره کل موجب گسترش اقتصاد در منطقه و کشور می شود.

وی در پایان اذعان داشت: با ارائه سرویس مناسب و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز تجار و صاحبان کالا موجب ترغیب آنان در جهت ورود محموله تجاری آنها از طریق بندرانزلی می باشیم.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲
کد خبر : ۴۶,۴۳۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید