جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با صدور پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه ، روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، دکتر "حمیدرضا آبایی" پیامی را در اختیار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان قرار داد که به شرح زیر است:
 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ 
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی "روابط عمومی و ارتباطات" صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر بوده است.
امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی بوده است و البته به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه ی عرصه‌ها پیشتاز بوده، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و همچنین دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را  به مدیران، کارشناسان، همکاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی سازمان بنادر ودریانوردی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.

 

حمیدرضا آبایی

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

 
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۲:۴۱
کد خبر : ۴۶,۶۱۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید