دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در جمع ایثارگران گفت:
شایسته سالاری را جایگزین رابطه سالاری خواهیم کرد
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در جمع ایثارگران کل که به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: شایسته سالاری را جایگزین رابطه سالاری خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز دکتر "حمیدرضا آبایی" در مراسم تقدیر از ایثارگران این اداره کل که به مناسبت سوم خرداد برگزار شد، اظهار داشت: کاری که شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس انجام دادند بی نظیر بود.

وی با بیان اینکه امنیت و صلابت کشور را مدیون ایثارگری رزمندگان و خون پاک شهدا هستیم، افزود: هر چه امروز کشور عزیزمان دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون شهیدان و ایثارگران است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به جمله زیبای مقام معظم رهبری درباره شهیدان و ایثاگران، خاطرنشان کرد: فداکاری شهیدان، گذشت خانواده ها و حضور رزمندگان ما بود که ابرهای تیره و تار آن روزگار دشوار را از افق زندگی این ملت زدود.

دکتر آبایی با اشاره به بررسی وضعیت ایثارگران شاغل در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تصریح کرد: برای رفع مشکلات همکاران عزیز ایثارگر از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم و این موضوع از جمله اولویت های کاری خویش می دانم.

وی با بیان اینکه در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان شایسته سالاری محور ارتقای شغلی و تقدیرها می باشد، عنوان داشت:  نگاه کارشناسی و رعایت شایسته سالاری زمینه توسعه و پیشرفت بوده و روند فعالیت‌ها را تسریع می‌بخشد لذا شایسته سالاری را جایگزین رابطه سالاری و با تاکید بر نظم بخشی و لزوم رعایت شئونات و جایگاه اداری را به جدیت پیگیری خواهیم کرد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در پایان با بیان اینکه امروز کشور در جنگ اقتصادی بوده، اذعان داشت: امروز باید به نحوی مطلوب از فرصت‌های موجود در کشور استفاده کنیم و دشمن را بار دیگر به مانند جنگ تحمیلی به زانو در بی آوریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در این نشست خانواده بزرگ ایثارگران این اداره کل به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خویش پرداختند و در پایان این جلسه از این عزیزان تقدیر شد.

 ایثارگران 1

ایثارگران 6
ایثارگران 8
ایثارگران 5
ایثارگران 4
ایثارگران 3
ایثارگران 2

۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
کد خبر : ۴۶,۷۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید