پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت روز جهانی دریانورد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی فرارسیدن (25 ژوئن) چهارم تیرماه «روز جهانی دریانورد» را به کلیه تلاشگران عرصه دریانوردی تبریک گفت.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این پیام آورده است:

 

به نام خدا

روز جهانی دریانورد فرصتی مغتنم و ارزشمند، برای یادآوری و قدردانی از زحمات و خدمات دریانوردانی است که با تلاش خود موجب به گردش درآوردن چرخه اقتصاد دریایی کشور می شوند.

در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب رونق تولید نامگذاری شده است می توان به حمل و نقل دریایی و همچنین دریانوردان این سربازان اقتصادی که سختی ها همچون دور از دیار و خانواده و خطرات بسیاری را متحمل می شوند، نگاه ویژه ای شود زیرا با فعالیت های این دریانوردان است که شاهد رونق اقتصاد و در پی آن رونق تولید در کشور خواهیم بود.

اینجانب ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمامی تلاشگران عرصه دریانوردی و دریادلانی که توان و عزم خود را برای شکوفایی اقتصادی و اقتدار میهن اسلامی مان در آب های بین المللی جزم کرده اند تا در شرایط اعمال تحریم های ناجوانمردانه کشورهای متخاصم، مواد اولیه و کالاهای اساسی را به کشور حمل نمایند، صمیمانه تبریک گفته و سعادت و سلامت را در کنار خانواده گرامیشان از خدای متعال مسئلت دارم.

 

 

حمیدرضا آبایی

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱
کد خبر : ۴۷,۰۵۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید