پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
 
با حضور معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
سرپرست استانداری گیلان از زیرساخت‌های آستارا بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، با حضور معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، سرپرست استانداری گیلان در سفر به آستارا از زیرساخت‌های مختلف اقتصادی گردشگری و فرهنگی شهرستان مرزی آستارا بازدید کرد.

ارسلان زارع ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اقدامات نابخردانه و ظالمانه دولت آمریکا در تحریم ظالمانه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: با خروج دولت آمریکا از برجام و عدم همراهی سایر کشورها با این سیاست مفتضحانه ترامپ قطعاً این اقدام دولت آمریکا با شکست مواجه خواهد شد.

سرپرست استانداری گیلان بابیان اینکه مقاومت و ایستادگی ملت ایران اسلامی در طول تاریخ برای استکبار جهانی ثابت‌شده است افزود: دشمنان ایران اسلامی با سیاه نمایی‌های متعدد و فریبکارانه قصد دارند مردم را از نظام اسلامی دلسرد کنند که قطعاً نتیجه نخواهند گرفت.

وی بابیان اینکه دولت تدبیر و امید در این برهه حساس تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات اقتصادی بکار بسته است تصریح کرد: دولتمردان و مسئولین صادق دولت با توجه به منویات رهبری و دستورات رئیس‌جمهور در راستای رفع موانع و مشکلات معیشتی مردم گام برمی‌دارد.

سرپرست استانداری گیلان بابیان اینکه شهرستان مرزی بندر آستارا از پتانسیل‌های بسیار بالایی در حوزه تجاری برخوردار است خاطرنشان کرد: شهرستان مرزی بندر آستارا به‌تبع دارا بودن خط آهن، بندر و گمرک یکی از فعال‌ترین شهرهای ایران بشمار می‌رود.

زارع با اشاره به مشکلات منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا و همچنین سالن آمفی تاتر این شهرستان نیز گفت: با اختصاص اعتبارات استانی و ملی و با همکاری بخش‌های خصوصی و دولتی در اسرع وقت مشکلات موجود و توسعه این شهرستان رفع خواهد شد.

وی، حوزه گردشگری و نقاط دیدنی موجود در این شهرستان را بسیار زیبا و گردشگر پذیر دانست و گفت: با توجه به حساسیت تالاب زیبای استیل آستارا بایستی الزامات زیست‌محیطی در مجوزهای قانونی برای انجام هر پروژه‌ای رعایت شود.

سرپرست استانداری گیلان، بر ضرورت تکریم ارباب‌رجوع توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و اظهار داشت: دیدار صمیمانه با مردم و رسیدگی به مشکلات مردم عزیز از وظایف اصلی مدیران دستگاه‌های اجرایی است که قطعاً شنیدن درد و دل مردم و رفع مشکلات این عزیزان برای ما نعمت بزرگی محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان،  در جریان این بازدید میزان پیشرفت سومین پست اسکله بندر، پایانه غلات و سیلوها و انبارهای در دست احداث را بررسی و دستورات لازم را در راستای تسریع روند احداث این پروژه ها و لایروبی بندر صادر کرد.

منبع: تسنیم


tyul; 10
tyul; 9
tyul; 8
tyul; 7
tyul; 6
tyul; 5
tyul; 4
tyul; 3
tyul; 2
tyul; 1

 

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۹:۲۳
کد خبر : ۴۷,۱۹۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید