یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 
با حضور معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان؛
جلسه تسهیل و ارتقای ایمنی گردشگری دریایی در بندرانزلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز اولین جلسه تبیین هماهنگی های لازم جهت تسهیل و ارتقای ایمنی گردشگری دریایی در سال 98 با حضور معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و نمایندگان ارگان های همکار در طرح استانی جستجو و نجات دریایی و ایمنی گردشگری دریایی در این اداره کل برگزار شد.

از اهداف این جلسه، شناسایی مراکز و شناورهای ارائه خدمات گردشگری دریایی، بازرسی ایمنی و اسنادی مراکز و شناورهای مشمول طرح و همچنین ارائه خدمات مطلوب به درخواست های جستجو و نجات دریایی در حداقل زمان ممکن بود.

گفتنی است در این جلسه نمایندگان ارگان های مختلف هر کدام به ارائه پیشنهادات خود درجهت بهبود طرح پرداخته و برای اجرای این طرح در سطح استان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، با توجه به وجود نوار ساحلی طولانی در استان گیلان که هر ساله در فصول مختلف پذیرای تعداد بسیاری گردشگر دریایی است و این روند با سیر صعودی هر ساله روبه افزایش بوده، اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای اجرای وظایف ملی و بین المللی خود در خصوص ارائه خدمات جستجو و نجات و انجام رسالت اجتماعی خود در جهت رونق بخشی به گردشگری دریایی و ایجاد زیر ساخت مناسب به منظور انجام سفرهای ایمن دریایی همواره کوشیده است.


tyo76 4
tyo76 3
tyo76 2
tyo76 1

۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۹:۵۸
کد خبر : ۴۷,۳۴۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید