چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱
 
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره امور بندری این اداره کل برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره امور بندری این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره امور بندری این اداره کل اظهار داشت: تغییر در مدیریت هر سیستمی هیچگاه به معنی نفی عملکرد مدیریت گذشته نیست بلکه سیستم با استفاده از تجربیات فرد قبلی و انگیزه مضاعف فرد جدید به دنبال رویکردی جدید است.

وی افزود: از رئیس اداره امور بندری جدید می خواهم که ضمن پیگیری کارهای خوب انجام شده در مدیریت گذشته، با سرعت بخشیدن به فعالیت های بندری و امور آن و همچنین ترمینال ها اهتمام لازم و تلاشی مضاعف را در دستور کار قرار دهند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه با تغییر ماهیت کاری و باری دریای خزر و حضور مداوم در بازار جهانی باید تلاشی بیش از پیش را اعمال کنیم، خاطرنشان کرد: امروز در جنگ اقتصادی با دشمنان متخاصم به سر می بریم و ما کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان باید با ارائه بهترین خدمات به همراه تدبیر، مدیریت، کار و تلاش بیشتر اقتصاد خود را پویاتر کنیم که این امر به همراهی و همکاری تمامی واحدهای اداره نیازمند است.

دکتر آبایی با بیان اینکه باید توان عملیاتی مجتمع بندری انزلی افزایش یابد، تصریح کرد: دارا بودن تجهیزات به روز، رفع تجیهزات مورد نیاز، بهره گیری از نیروهای خوش فکر و با انگیزه بیشتر موجب تغییر در شاخص های عملکردی می شود که این امر موجب می گردد که در راستای بهبود و توسعه بندر حرکت کنیم.

وی از حضور سرمایه گذاران خارجی در مجتمع بندری انزلی خبرداد و گفت: چندین هیئت تجاری خارجی پس از بازدید از امکانات تجاری و گردشگری مجتمع بندری انزلی اعلام آمادگی جهت خرید تجهیزات و سرمایه گذاری در این بندر را ارائه دادند.

گفتنی است در پایان مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تقدیر از تلاش های چندین ساله "علی مرادنیا" در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و خدمات، "حسین صبحی" را به عنوان رئیس اداره امور بندری منصوب کردند و از وی، بهره مندی از همه ظرفیتهای انسانی، سخت افرازی و نرم افزاری در جهت ارتقای بیشتر بندر و گام نهادن در راستای تحقق اهداف سازمان بنادر و دریانوردی را خواستار شدند.


fvgb 1fvgb 2
fvgb 4
fvgb 3
fvgb 5
    

۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۲۱:۴۸
کد خبر : ۴۷,۳۴۵
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید