چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 
دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با امام جمعه شهرستان بندرانزلی در آغاز هفته دولت
مدیر کل و معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت آغاز هفته دولت با امام جمعه شهرستان بندرانزلی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه معاونین این اداره کل صبح امروز 2 شهریور ماه به مناسبت آغاز هفته دولت در دیدار با امام جمعه شهرستان بندرانزلی با اشاره به فعالیت های زیر ساختی و وضعیت تخلیه و بارگیری در مجتمع بندری انزلی، اظهار داشت: با راهنمایی های کارساز ائمه جمعه و الگو گرفتن از شهید رجایی و شهید باهنر 2 مجاهد فی السبیل الله و همچنین با برنامه ریزی مدون و تلاش هر چه بیشتر مسئولین در رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور تمام تحریم ها و نقشه های شوم دشمنان بی اثر خواهد شد.

وی با اشاره به نقش بنادر در جنگ اقتصادی افزود: بنادر کشور به‌عنوان دروازه‌های واردات و صادرات کشور نقش بسزایی در تامین معیشت مردم به عهده دارند که این بنادر در جنگ اقتصادی بی سابقه علیه ایران توانستند به‌ عنوان یک بازوی توانمند عمل کنند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ساخت اسکله سرپوشیده را از برنامه های اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دانست و خاطرنشان کرد: بررسی این طرحتوسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برای مجتمع بندری انزلی در حال انجام است تا بارندگی موجب توقف عملیات تخلیه و بارگیری غلات در این بندر نشود.

دکتر آبایی ادامه داد: بازنگری در طرح های سرمایه گذاری، توسعه و تکمیل زیرساخت های گردشگری، بهره گیری سیستم های هوشمند، ارتباط الکترونیکی بین سازمان های دخیل در امر تجارت، استفاده بهینه از نیروی انسانی و بهره گیری از تجهیزات به روز و همچنین راه اندازی خطوط گردشگری دریایی با کشورهای حاشیه دریای خزر وسفرهای تفریحی در سواحل شمالی کشور از دیگر برنامه های اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بندرانزلی خواهد بود.

وی با بیان اینکه در سال 98 شاهد اتفاقات خوبی در مجتمع بندری انزلی بودیم، اذعان داشت: زمان حضور کشتی ها (port time) در بندر انزلی کاهش یافت و همچنین عملیات کانتینری نیز 80 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت که امیداریم با پشتیبانی مسئولین استان گیلان و بندرانزلی پرسابقه ترین بندر شمال کشور را به جایگاه اصلی خویش بازگردانیم.

 

امام جمعه 5
امام جمعه 4
امام جمعه 3
امام جمعه 2
امام جمعه 1امام جمعه 6

 
۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۵۸
کد خبر : ۴۷,۷۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید